Sayfa 557/1002 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ha o modellerden bende kaçarım. Sorunlu arkadaşlar.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Arkamq bir şahin geçerse ya gaza bqsar kaçarım yqda sol taraftaysam sağa geçerim. Şahinci benden uzak Allaha yakın olsun
    Düz Şahinden korkmayın, tehlikeli olan türleri Doğan görünümlü Şahinlerdir.

Efendim bu türleri nasıl ayıracağım derseniz, acayip jantlar, alçaltılmış lastik, abartılı aksesuarlar, koyu renk cam filmleri sesli egsoz v.s. bu türleri ayırt edici özelliklerdir.

Haaa... Bir de sesi sonuna kadar açılmış teyp varsa, o en tehlikeli türdür.
    Son düzenleme : reha kaya; 12-02-2024 saat: 21:24.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    90 lara geri döndük. Sosyo ekonomik olarak ta ekonomik olarakta. Hayaldi gerçek oldu tak parti Takar.
    Valla 90'ları bende gördüm, o yıllarda kiralar hiç sınırlanmadı, 1994'de Çıller kamyonu devirdiğinde kısa sürede ülke toparlandı, 2001'de Ecevit ekonomiyi pert ettiğinde 1 yılda Türkiye epey kendine gelmişti.

Şimdi ise ekonomiyi öyle haşat ettiki, ne zaman toparlanacak belirsiz.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla 90'ları bende gördüm, o yıllarda kiralar hiç sınırlanmadı, 1994'de Çıller kamyonu devirdiğinde kısa sürede ülke toparlandı, 2001'de Ecevit ekonomiyi pert ettiğinde 1 yılda Türkiye epey kendine gelmişti.

Şimdi ise ekonomiyi öyle haşat ettiki, ne zaman toparlanacak belirsiz.
    Tanıdıklarım vardı çek senet işi yapan. Hatta beni de çağırdı pay da verecekti. Tansu 6 ayda düze çıkarmıştı son 3 yıldır iyice azıttılar ekonomide. Eğer forumu takip edip önlem almadan borsada olaydım şimdi gelecekte ekonomik kaygı çekmezdim. İyi para kaldırdım oransal olarak.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Daha önce de yazdığım gibi bunun kafa uçmuş, ya da geceleri kıçı açıkta kalıyor.

Yenge geceleri uyanınca, Mehmet abinin üstünü ört, çok rüyalanıyor yoksa.
    Bu Ali Tezek ı dişardan dinleyen işçi dostu zanneder, böyle lafları sansasyon olsun millet gelsin soru sorsun diye yapıyor buna gidenlerden duydum yarım saate binlerce lira alıyor, baldızıyla kırıştırıyordu en son , bu itneler bi üst çakma noktasına gelince, fular bağlamaya başlar Ahmet Maranki de fular takmaya başlamıştı en son, Lavmancı dayı ...
    Demek ki pzvnkin arpası azalmış, emekliye seyyanen falanla müşteri toplayıp daha doğrusu unutulan adını hatırlatmaya çalışıyor..
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Adresi ver yeter. Adım mafyaya çıkmasın sonra. Bugün saat 15 00 den beri bulaşık Makinesi bozulan emlak işi olan lastiği değişecek olan beni arıyor hala arayanlar oluyor. Ha hepsini de çözdüm. Allah tan çevrem geniş 50-100 bincik kadar. Bu işi çözerim de bu işe aracılık eden bir nane yer ikimizde çeteden yatarız ferdi olsa ceza az olur çeteye sokarsa hapı yutarız. Yinede sen özelden kiracının adresi bilgilerini ver çingene tanıdığımızda var. Musallat ederiz.
    Çete için 3 kişi lazım bende geleyimde tam olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Çete için 3 kişi lazım bende geleyimde tam olsun
    Desidero ben çingene uç kişiyiz zaten dört oluruz ceza eccuk daha artar.

7. Bu tür mafya ya da suç işleyenler kanunları avukattan iyi biliyor. Bizim eski mahallede adam alacağını almaya gitti yıllarca hapis yattı. Adamlar adam vuruyor yatmıyor. Her mm nin önemi var. Sonra nasıl ifade verecen önemli.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu tür mafya ya da suç işleyenler kanunları avukattan iyi biliyor. Bizim eski mahallede adam alacağını almaya gitti yıllarca hapis yattı. Adamlar adam vuruyor yatmıyor. Her mm nin önemi var. Sonra nasıl ifade verecen önemli.
    Sen bu konuya bi çalış sonra bi toplantı yapar , nasıl konuşacaz netleşiriz...
    Başkanı da alalım, ileride işler büyüyünce teknik destek gerekir...
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 557/1002 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •