Sayfa 56/295 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2353 madde; 441 - 448 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Arsa konusunda konuşulmasına tahammüleri yok, demekki onların bildiği bizim bilmediğimiz bişey olabilir mi?

Ancak elleri güçlü biz şurda bin lotu bile kaldıramıyoruz, 15 den bile kapatmaya gücümüz yok, soru şu boyun mu eğeceğiz,çekip mi gideceğiz..

ytd değildir

2. Windows yanlış yerle uğraşıyorsun ben o tayfanın karşısındayım isimler az çok belli ben güzel deyince anladım ki güzel olmayacak çünkü bu sabah ki gibi sürekli şaşırtmaca başka yöne kanalize etmece vb yapıyorlar. Ben üç beş bin lotu olan ky emin olabilirsin
     Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Birisinin verdiği mesajları sadece öteki anlıyor, ötekide takip ettiğim kadarıyla foruma uğramadı, ne diye zamanı zayi olsun mesajı almış üstadından...aynen devam edin biz de devam ediyoruz direnmeye..

ytd değildir
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3. Bu tayfanın ortak özelliği sürekli dalga geçmeleri özellikle düşüşler de hiç tepkisiz davranıp doğal demeleri. Sabırlı olan burda ekmek yiyecek inşallah yazmamamın sebebi bunlarla uğraşmaya değmez sabırla beklerim burda sinirleneceğime

İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

4. Kenardan izlemeye devam edeceğim yazmayı fazla tercih etmiyorum bu ortamda...

5.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Windows yanlış yerle uğraşıyorsun ben o tayfanın karşısındayım isimler az çok belli ben güzel deyince anladım ki güzel olmayacak çünkü bu sabah ki gibi sürekli şaşırtmaca başka yöne kanalize etmece vb yapıyorlar. Ben üç beş bin lotu olan ky emin olabilirsin

Anladım Faze kardeş, teşekkür ederim..

ytd değildir

6. Adam bana 2 gün ömür biçti, 2 gün sonra yoKsun dedi, hala BURDAYIM.. OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİM..

YTD DEĞİLDİR

7. bEN YAZDIKÇA VAKIFTAN SÜREKLİ SATIŞ GELDİ.. SANİYESİNE TEPKİ GÖSTERİYORLAR NEDEN ????
    ky HİÇ Mİ OLMAYACAK BU HİSSEDE.. HEP ONLAR MI OLACAK !!!!

YTD DEĞİLDİR

8. foruma yazınca kagıt gidecek , arsa pastane kumaş vb yazınca gidecek :)

Sayfa 56/295 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •