Sayfa 561/1003 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    agha senin seyine ne oldu?? sey... golden tavuk mu golden okuz mu birsey vardi teknik analizde ballandira ballandira anlatiyordun. Hani 7'de yukari kirmisti. Yasiyor mu hala o?
    Sende ne hafıza varmış ...

Hazine, Nisan-Haziran döneminde toplam 51,5 milyar TL iç borç servisine karşılık, 82 milyar TL'lik iç borçlanma planlıyor
    Hazine, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında toplam 51,5 milyar TL iç borç servisine karşılık, 82 milyar TL'lik iç borçlanma yapmayı planlıyor.

Hazine'nin Nisan ayı 2019 İç Borçlanma Stratejisi'ne göre, Nisan ayında toplam 20,6 milyar TL’lik iç borç servisine karşılık toplam 30,0 milyar TL’lik iç borçlanma, Mayıs ayında toplam 18,8 milyar TL’lik iç borç servisine karşılık toplam 30 milyar TL’lik iç borçlanma ve Mayıs ayında toplam 12,1 milyar TL’lik iç borç servisine karşılık toplam 22 milyar TL’lik iç borçlanma yapılması programlanıyor.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    İbnetor, hala massive diyor ya.
    Banka da hukumet de bizi bu heriflere karsi rezil rusva etti ya.. Parmagi gostermesini bekliyordum hepsine. Bu gay katibe gidip "Ben de ABD'ye 5 milyar dolar ceza kestim" demistim bir de. Adam sonunda "Biz Amerikaliyiz, adami boyle yapariz" dedi iste.

Eh, direk oyle demedi de... "Good boy" dedi.

Sirketlerimizden gida ilac satilacagina Iran'a sark kurnazligi yapilip hayali ihracata cikinovaya girisildi...

simdi butun dunyada "Kara para aklayicisi Turkler"...

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sirketlerimizden gida ilac satilacagina Iran'a sark kurnazligi yapilip hayali ihracata cikinovaya girisildi...

simdi butun dunyada "Kara para aklayicisi Turkler"...
    evet ticaret yaptık ama işin feto tarafı vardı, o giden oda başkanları bakanlar falan derken sanki biraz karışık bir durum, yani aklamışız gibi bir görüntü vardı, 10-15 yıl sonra ebru gündeş bunları anlatır, şimdilik susuyor.

Adam Klasfeld
    @KlasfeldReports
    They move onto scheduling.

Cary, for Halkbank: "I was hired to try to turn over a new leaf in this case" and get a "fresh start."

He wants to meet with Halkbank in Turkey to discuss whether to file a motion to recuse the judge, and if so, on what grounds.

Uzuyor bu dava. W&C Turkiye'ye gidip Halkbankla gorusmek istiyormus.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Uzuyor bu dava. W&C Turkiye'ye gidip Halkbankla gorusmek istiyormus.
    bir iki kademeye vermeyelim şu 5,09 direncine gelseydi hiç değilse. toboda gidecek ya.

Sayfa 561/1003 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •