Onemli Gunler Banner
Sayfa 563/1009 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. İstanbul da, yeni bir dinci vakıf daha kuruldu. -Bilgiçler Eğitim ve Yardım Vakfı- adıyla kurulan vakfın yönetimi, İstanbul da ayakkabı ve terlik üretimi yapan sanayici bir ailenin bireylerinden oluşuyor. Vakfın sona ermesi durumunda mal varlığı, İsmailağa Cemaati nin ölen lideri Mahmut Ustaosmanoğlu nun kayınbiraderi Ahmet Vanlıoğlu tarafından kurulan İmamı Ebu Hanife ve İmam Maturudi Araştırma Vakfı na devredilecek.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

2. Gerçekten söyleminin tersini yapmakla insanlara hakaret etmiş olmuyor mu ?

Profesorfacia @Profesorfacia Kendi getirdikleri mülakatı "kaldırcağız" diyenlere bakın!

"İstanbul'da kamuya mühendis alımında KPSS puanı en düşük aday olan Recep Tayyip Sever'e mülakatta en yüksek puan verilip birinci yapılarak işe alındı."

(
    @saygi_ozturk
    / Sözcü)

3. Yeni donemde diyor.

Nasil bir zekadir.

Yeni donemde mulakati kaldiracagiz diyor, yani siz bana oy verirseniz, mulakati kaldiracagiz.

Senin yalan ve palavradan baska sermayen olmadigini bilmiyor mu millet. ?

Secilsen de, kaldirmayacagini, bu defa baska bir ayak oyunu yapacagini bilmiyormuyuz.

Emeklinin bir kismina 7.500 TL. verdin, EYT'lilerin bir kismini emekli ettin, simdi bu kitlelerin sana oy verecegini mi saniyorsun.

Yaniliyorsun Pampa.

Sen bittin ki ne kadar.

4. Emekliye %25, hadi bende de % 5 zam.

Bu ifadenin bile omrunu bu memlekete adamis vatandas icin ne kadar onur kirici oldugunu idrak edemezsin sen.

Bunu odeme gununden 1.5 ay once acikliyor ki, yandas kadrolu esnaf gerekeni yapsin.

Enflasyon %200.

Esnaf perisan diyor.

Bu millet, her adimda arkanda duran bu esnafa aciyacak mi saniyorsun.

Kac kere hazine garantili kredi kullandirdin bu esnafa, hangisi geri odedi.

Emekliye %25, hadi benden de %5.

Sonra baktin olmadi, 7.500.

Insan biraz utanir diyecegim de, senin oralarin arizali bilirim.

cumartesi 20.25 civarında bir fiyat ile kapalıçarşıda işlem görüyordu usd..

6. Babam geldi iki dk siyaset konuştuk hatta dakikasında kavga ettim. En sonunda dedim ben HDP liyim var mı diyeceğin.

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Gerçekten söyleminin tersini yapmakla insanlara hakaret etmiş olmuyor mu ?

Profesorfacia @Profesorfacia Kendi getirdikleri mülakatı "kaldırcağız" diyenlere bakın!

"İstanbul'da kamuya mühendis alımında KPSS puanı en düşük aday olan Recep Tayyip Sever'e mülakatta en yüksek puan verilip birinci yapılarak işe alındı."

(
    @saygi_ozturk
    / Sözcü)

Bu haber gerçek olamaz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Babam geldi iki dk siyaset konuştuk hatta dakikasında kavga ettim. En sonunda dedim ben HDP liyim var mı diyeceğin.
    Babam bana o zaman sen fetocusun dedi çıktı. Düşünün adamların beynini nasıl işlemişler.

Sayfa 563/1009 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •