Sayfa 566/891 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bu arada herkese hayirli cumalar. ihlas spegi kalbin aşksız, dilin duasiz kalmasin

2. Muca it saraya çağrıldı ve denildiki bu paraları tek başına yiyemezsin, sana mühlet şu kadar , yarısini bize getireceksin denildiki muco saraydan çıktı soke un u Alacam dedi yalan haberle verdi aşağı doğru sarayın culkasini toplaya, biz ky larda çay isteriz saraydan artık..kuru ekmek banmak için. Herşey bu

3. Bir işadamı (sözde)kendini ancak bu kadar alçaltır,ancak bu kadar küçük düşürür.Hayatı boyunca hırsız damgasını silemez.Allah bana ve benim gibi düşünenlere böyle kepazelik nasip etmesin.Amin

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Yoksa o gross-tankeri yanaştıran sen misin hus?
    keske o kadar param olsa
    ihlasa 1 kurus yatirmayacagim kesin
    yine de
    varsayalim ki sinirsiz paraniz olsun ihlas dustukce
    alalim sonunda bir sekilde butun hisseleri topladiniz yonetim muco.it te satsan kim alacak
    alan ne yapacak zarar ustune zarar bir de ara sira bedelli ile biraz daha carpacak

5. ucuz diye almayin dibi yok beles mal
    coluk.cocugunuzun rizkini cakala.cukala yedirmeyin

6. buradan aldik bekliyoruz boyle iyi hisse soyle iyi hisse diyenlere inanmayin

https://youtu.be/hVe9Jqv-Q90

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Muca it saraya çağrıldı ve denildiki bu paraları tek başına yiyemezsin, sana mühlet şu kadar , yarısini bize getireceksin denildiki muco saraydan çıktı soke un u Alacam dedi yalan haberle verdi aşağı doğru sarayın culkasini toplaya, biz ky larda çay isteriz saraydan artık..kuru ekmek banmak için. Herşey bu
    helal olsun aynen böyle oldu bencede selamlar..

Sayfa 566/891 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •