Sayfa 569/1000 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Reha abi son mesajı yaz .senin lafinin üzerine kimse laf söylemesin.

sakin olalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by pawn stars Yazıyı Oku
    Olmayan dolarları birileri blok satmaya devam ediyor kim ler nerden bu dolarlar bu havada.
    Bol kazançlar
    Şu anki savaş zaten olmayan TL'leri ile dolar almak isteyenler ile olmayan dolarları ile TL'lerini vermek istemeyenler arasında geçiyor. Tamamen bir açığa satış savaşı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Şu anki savaş zaten olmayan TL'leri ile dolar almak isteyenler ile olmayan dolarları ile TL'lerini vermek istemeyenler arasında geçiyor. Tamamen bir açığa satış savaşı.
    Cuma günü viop merkez bankası kontratı bu savaşın neresindedir...Bu savaşta önemsiz bi yere sahip midir...

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Gerilmeyelim arkadaşlar, samimiyetiniz olmayan kişilere takılmayın, ben hariç tabiki!
    +1000.....

6.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    akşama kapanış tahmini 5.42 olabilir mi?
    söylentiler dolaşıyor
    gelecek sanırım o rakamlar

7. sn dimitris renkli bir kişisin belli. esprili yazılarını okumak da zevkli. açıkçası dozu kaçmış bir takılma sandım başta her zamanki gibi ama öyle değilmiş. ister takılma ister ciddi yazılmış olsun "terbiyesiz" lafı olmamış bence de.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Tamam herşeyi siliyorum.
    Eyvallah dostum. Demek istediğini anlıyorum. O arkadaşı da anlıyorum. Ama babalar ve anneler bizim modern fikirlerimizin dışındadır.
    Altını temizlediğim, sabahlara kadar başında beklediğim çocuğum bana öyle laflar edemez.
    ( arkadaşın babasının ellerinden öperim, onu kastetmiyorum ) ben cahil olabilirim eğitimsiz olabilirim ama benim çocuğum bu lafları edemez. Beni öldürsün daha iyi .

Kıymetini anlamak için babasının ölmesini bekleyenlerden olmayın. İster cahil olsun , isterse ne olursa olsun.

Arkadaşım ara babandan özür dile , ben de senden özür dilerim. Aksi halde dünya literatüründe, tüm sözlüklerde ve tüm kültürlerde bu terbiyesizliktir. Kusura bakma ama bu böyle.

Sayfa 569/1000 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •