Sayfa 569/1008 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: Vıop LVI

1. SASA fiili dolaşım oranı düşmüş ama KAP açıklaması yok gibi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Adam hizmet yapmadığını itiraf etmiş. Yazın son gittiğimde de günden güne köhne olan bir İzmir i tekrar görmüştüm..Chp başka birini çıkarır aklı varsa..
    .........................................
    Tekrar aday olacağını açıklayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: İzmirliler sadece siyasi partiye, hizmet performansına oy vermezler. Demokrasiye, laikliğe, özgürlüğe oy verirler

3. ALFAS da ana ortak yatırımları desteklemek üzere elindeki hisselerden MKK'ya dönüşüm talebinde bulunmuş.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1218874

4. Fiili dolaşım oranları doğru olmaz ise endeks yanlış hesaplanır.

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    872450 reverse long

geçen hafta yerinde sayan (aselsanıdr, ereğlidir... bilmem nedir ) kağıtların vadelilerinde lönk biriktirmişler

küçük olmak kaydı ile bir turda onlar ile yaparlar yukarı
    874350 den reverse şort olmak icap eder

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    874350 den reverse şort olmak icap eder
    SASA
    yanıp sönmeye başladı... ordaki sinyal ne idi ?
    alırlarsa bist aşağımı idi ?

SPOT da BofA aynı stratejiyle devam ediyor, sabah alışı +500 milyonun üzerine çıkardı, oradan güzelce malı yedirmeye başlayarak -120 milyona getirdi, bu yedirme işi saat 4-5 e kadar devam edecektir! karşı bacakları olduğu içinde endeks düşmemektedir!

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Adam hizmet yapmadığını itiraf etmiş. Yazın son gittiğimde de günden güne köhne olan bir İzmir i tekrar görmüştüm..Chp başka birini çıkarır aklı varsa..
    .........................................
    Tekrar aday olacağını açıklayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: İzmirliler sadece siyasi partiye, hizmet performansına oy vermezler. Demokrasiye, laikliğe, özgürlüğe oy verirler
    Sanırım ülkenin en başarısız belediye başkanı bu.

Ve gene sanırım ülkenin potansiyeline göre en az yatırım/destek alan şehri de İzmir.

Turizm , sanayi, tarım hayvancılık , bilişim şu bu şehirde her potansiyel var çok iyi seviyede devlet üniversiteleri de var ama bir türlü beklenen atak gelmiya.

Sayfa 569/1008 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •