Sayfa 57/577 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 4614 madde; 449 - 456 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Neden olmasın Sn Cok400. Flamanın üst bandının nereye geldiğini bilmiyorum, elimde hassas program yok. Ama ben kabaca 9,3 hacimli kırılmalı demiştim. Bu teknik çizgiyi irdeleyebilen arkadaşlardan yardım istemek lazım. Ama Bu hafta için geçen hafta belirttiğim ama yine cuma akşamı ötelediğim çift hane bu hafta görülebilir
    Sanırım flamanın üst bandı şu an debelendiği 9,33-9,35 bölgesi

Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Neden olmasın Sn Cok400. Flamanın üst bandının nereye geldiğini bilmiyorum, elimde hassas program yok. Ama ben kabaca 9,3 hacimli kırılmalı demiştim. Bu teknik çizgiyi irdeleyebilen arkadaşlardan yardım istemek lazım. Ama Bu hafta için geçen hafta belirttiğim ama yine cuma akşamı ötelediğim çift hane bu hafta görülebilir
    hacim hiç fena değil. 900bin lotu geçtişu ana kadar.
    9un üstünü daha önce 4 kez denemişti ama başaramamıştı. bu 5incisi. inşallah sonuncusu olur ve başarır diyelim.

Sanırım flamanın üst bandı şu an debelendiği 9,33-9,35 bölgesi
    tam 9,33 ölçtüm. çok hassas olamadım; 9,35te olabilir.
    ha 3 ha 5.
    3ün 5in hesabını yapmaya gerek var mı ki

4. Haklısınız Sn.Cok400. 3 ün 5 in önemi yok. Ama artık bu seviyeleri , bu hacmi yakalamışken kırmalı yoksa biraz daha beklemek gerekecek.

Haklısınız Sn.Cok400. 3 ün 5 in önemi yok. Ama artık bu seviyeleri , bu hacmi yakalamışken kırmalı yoksa biraz daha beklemek gerekecek.
    bekleriz hocam. ben 2015 başından beri bekliyorum. eminim siz de uzun süredir beklemektesiniz bu hissede.
    fiyat inmiş-çıkmış aslında çok ta önemli değil. asıl beklediğimiz bilançoları. hele bir görelim önümüzdeki bilanço ve bilançolarını.

6. Ben 0.7lerden beri bekliyorum. 4 sene mi 5 sene mi oldu bilmiyorum. Beklemeye devam.

Ben 0.7lerden beri bekliyorum. 4 sene mi 5 sene mi oldu bilmiyorum. Beklemeye devam.
    4-5 sene... maşallah. hem süreye hem de kazanca maşallah...

8.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Ben 0.7lerden beri bekliyorum. 4 sene mi 5 sene mi oldu bilmiyorum. Beklemeye devam.
    Şimdiye emekli olmanız gerekirdi??

Sayfa 57/577 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •