Sayfa 57/205 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 449 - 456 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Size itibar puanı veremedim ama çok haklısınız...

O 40.000 lotu da dün aldım, artık gırtlağıma kadar PEGYO'yum . Yatırım yaptım ve bu kadar yıldır bekliyorum, buralardan satarmıyım pilotcuğum, aklı başında olan kimse de satmaz, emin ol. Satış koyarak satış getiremezsin Pilotcuğum, hakkını öde. Hala bişeyleri öğrenmen gerek. İnşallah kalp gözün açılır ve BDGAM olmaktan kurtulursun...

Üstadım beklentiniz nedir?bu lot ldığınıza göre beklentiniz büyük olmalı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Üstadım beklentiniz nedir?bu lot ldığınıza göre beklentiniz büyük olmalı
    Ben uzun yıllardır sürekli alırım PEGYO. Elindeki AVM yi şimdi yapmaya kalksan, şimdiki piyasa değerinin misli misli maliyet çıkar, diğer varlıklarını saymıyorum bile. AVM değerlensin diye çevresine kocaman bir site kurdu ve AVM yi değerli hale getirdi, bence çok iyi işler yaptılar bu anlamda. Diğer taraftan Kıbrısta yapmayı düşündükleri otel için harekete başladıkları an, bu hissenin ederinin çok yukarıda olacağını düşünüyorum. Normalde hiç yapmam ama şu anda paramın büyük kısmını bu hisseye bağladım ve 1,49 dan sonra aşağı gelmesini de büyük şaşkınlıkla seyrediyorum. Canım sıkıldı mı, evet sıkıldı. Tahtayı götüren herif her kimse çok acemi, çünkü sağır sultanın bile duyduğu hisseyi aşağı yuvarlarsan, mal kaptırırsın. Şimdi de kaptrıdıklarını toplamak için daha aşağı sürüyor ve daha fazla kaptıracak KEKO. Zannımca, hesap çok büyük olduğundan, MANİPÜLASYON yaparak mal toplamaya çalışmak da o kadar ZORLU ve BAĞIRTA BAĞIRTA oluyor. Bağırtmadan insanların elindekini almak zordur, burada da bağırta bağırta hisse topluyorlar. Dayanamayan tabiki satacak, belki de alttan alacak, belkide elindekini kaçıracak. Ben acı çekmiyorum, sabrediyorum sadece...
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

4.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Ben uzun yıllardır sürekli alırım PEGYO. Elindeki AVM yi şimdi yapmaya kalksan, şimdiki piyasa değerinin misli misli maliyet çıkar, diğer varlıklarını saymıyorum bile. AVM değerlensin diye çevresine kocaman bir site kurdu ve AVM yi değerli hale getirdi, bence çok iyi işler yaptılar bu anlamda. Diğer taraftan Kıbrısta yapmayı düşündükleri otel için harekete başladıkları an, bu hissenin ederinin çok yukarıda olacağını düşünüyorum. Normalde hiç yapmam ama şu anda paramın büyük kısmını bu hisseye bağladım ve 1,49 dan sonra aşağı gelmesini de büyük şaşkınlıkla seyrediyorum. Canım sıkıldı mı, evet sıkıldı. Tahtayı götüren herif her kimse çok acemi, çünkü sağır sultanın bile duyduğu hisseyi aşağı yuvarlarsan, mal kaptırırsın. Şimdi de kaptrıdıklarını toplamak için daha aşağı sürüyor ve daha fazla kaptıracak KEKO. Zannımca, hesap çok büyük olduğundan, MANİPÜLASYON yaparak mal toplamaya çalışmak da o kadar ZORLU ve BAĞIRTA BAĞIRTA oluyor. Bağırtmadan insanların elindekini almak zordur, burada da bağırta bağırta hisse topluyorlar. Dayanamayan tabiki satacak, belki de alttan alacak, belkide elindekini kaçıracak. Ben acı çekmiyorum, sabrediyorum sadece...
    arkadaş bende yıllardır bu hissedeyim ve maliyetimde 0,60 tl. Ama ben senin gibi düşünmüyorum kuti bu hisseyi umursamıyor bile. umursamış olsa bu hisse aylardır ölü vaziyette beklemez. onun mal toplama gibi bir derdinin olduğunu da düşünmüyorum. son bir haftadaki hareketi bence galibin aracı kurumları kullanılarak galip süsü verilerek millete gel gel yaptılar ve son altı aydır hisseyi toplayan ve pay oranı %6 lara varan Mustafa murat kalan adındaki arkadaş yaptı ve 3 günde icbct ile elindeki bütün hisseleri sattı ve karı cebe attı. hani sen diyorsun ya aşağı geldikçe mal kaptırırsın diye bence yanlış düşünüyorsun bu hisse aşağı geldi diye kimse almaz ancak yukarı giderse spekülatif harekette ky mal alır. örnek son bir haftada olan hareketi gibi.bir hafta önce buralar sessiz sakin iken şimdi hareketlendi. bu insanlar ucuz diye almadı harekete geçti diye aldı. hisse zaten toplu bir hisse bence ve kutinin keyfi olursa götürür yoksa yıllardır beklettiği gibi bizi buralarda süründürür. bu hisseye bulaştığım güne lanet olsun. bu hisse yüzünden ne fırsatlar kaçırdım ve geçen haftaki harekette verip çıkmadığıma bin pişmanım. ama borsada bundan ucuz ve kar eden ve gerçekten yatırım yapan onlarca hisse var. şimdi belki mustafa muradın gitmesi bekleniyordu ve o gitti diye harekete geçer bilemem ama yıllardır hissede bekleyen biri olarak bu kağıttan ekmek yemek çok zor.
    kimseyi al veya sat diye yönlendirmem bu sadece kendi hissiyatım ve tiyatronun benim algıladığım şekli.

5. Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

6. Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

7. Sevgili pilotcuğum, sen bu pastada görülene inanıyormusun? İnanıyorsan 3 kere 3 lot al, ok mi?

PASTA

https://twitter.com/tagokturk/status/921000279885209600
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

8. Haber var..

Bu haberler genelde:uçak kalkışa hazırlanırken mi yapılır...
    Henüz Kuleden kalkış izni de gelmedi..mi?

YTD...

ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/635975

DOSYALAR:

OLAGAN DISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI 2017-10-19

DIL SECIMI

DIL SECIMI

TURKCE

INGILIZCE

YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? HAYIR (NO)

YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? HAYIR (NO)

KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN ACIKLAMANIN TARIHI -

YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? HAYIR (NO)

BILDIRIM ICERIGI

ACIKLAMALAR

ACIKLAMA `BORSA

ISTANBUL``UNKONUYA ILISKIN YAZISINA CEVABEN; SIRKETIMIZIN PAYLARI

UZERINDE GERCEKLESTIGIBELIRTILEN OLAGANDISI FIYAT VE MIKTAR HAREKETLERI

ILE ILGILI OLARAK KAMUYAACIKLANMAMIS OZEL BIR DURUM BULUNMADIGINI

BILDIRMEK ISTERIZ.`

|

Sayfa 57/205 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları