Sayfa 571/800 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. tavan olursa hiç şaşırmam (!)

2. İnanın merak etmiyor değilim 14,48 den bir milyondan fazla hisse alanlar satışlardan aldılar acaba bunlara silah zoruylamı aldırdılar,yoksa bunlar 4,48 satmak içinmi aldılar niçin aldılar ,akıllarımı çalışmıyor yoksa çokmu akıllılar ,hadi teknik cevap ver,ne oldu fincanın kulpu kırıldı üzerine sıcak kahvemi döküldü yoksa alanların onlarda al düğmesinemi bastılar ,yoksa satşa koyanların ikiz tepelerine karmı yağdı neoldu ne olacak teknik bir şey söyle alalımmı satralımmı hay teknik ne diyorsun alalımmı satalımmı neler oluyor bir bakla at durumu bildir lütfen

Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Sayın Nilkız çok ayıp ediyorsun. Teknik ile alakası yok bu düşüşün. Yabancı satıyor diye düşüyor başka bir sıkıntı yok kağıtta. Eğer yabancı satmasaydı belkide kağıt 30 TL olmuştu. Biz de bu kağıdı erken sattık diye arkasından bakmaya devam ediyor olacaktık. Kesinlikle YTD
    Neden 30 TL olmustu hangi temel ve tekniğe göre

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Neden 30 TL olmustu hangi temel ve tekniğe göre
    Arka planda bizim bilmediğimiz çok şey olabilir. O yüzden kimseyi zan altında bırakmamak laIm. Kesinlikle YTD

Birde madem bu kadar iyi idi neden sattınız hisselerinizi

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Birde madem bu kadar iyi idi neden sattınız hisselerinizi
    Nilkiz ne satmasi az az alış ettim ben tabandan öyle yok 5 yıl taşımaya değmeyen hisseyi almam ki ben insa Allah bu paraya muhtaç etmesin

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. heyyyyyyy teknik burada ne zaman kaybediyorsun avod sabah tabandı şimdi tavan oldu ,ne duruyorsun helva yapsana bu nasıl bir iştir izah etsene ,tekniği boynunamı dolaştı bir anda bu kağıdın tek tek etknikkkkkkkkk bir baklada bu kağıda at bakalım neyse parası toplar veririz

8. Mal sahibi hak sahibi. Kesinlikle YTD

Sayfa 571/800 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •