Sayfa 571/987 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Mantar satmak daha kazancli gibi.

2. leblebi ..
    işin sonu,
    tek dövlet, tek böbrek olmasın da..

3. cuma akşamı ve istanbul'da trafik neredeyse sıfır!! omicrondan mı pahalılıktan mı bilmiyorum ama böyle bir şey görülmemiştir daha önce kapanmalar ve nüfus sayımı :) dışında.. en azından ben görmedim bu yaşıma kadar.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    cuma akşamı ve istanbul'da trafik neredeyse sıfır!! omcirondan mı pahalılıktan mı bilmiyorum ama böyle bir şey görülmemiştir daha önce kapanmalar ve nüfus sayımı dışında.. en azından ben görmedim bu yaşıma kadar.

Pahalılıktan. Bizim insanımız aşı yokken bile cirit atıyordu.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Stagflasyon ?????

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Stagflasyon ?????
    Dibine kadar.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Stagflasyon ?????
    Hiperenflasyon, dolar füze.!!!
    Stagflasyon çoktan otobanda.!!!
    Bu işin sonu yoksulluk.!!!!
    70 centi mumla aramak..!!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8. kazak halkının zam direnişi dünyaya büyük bir mesaj vermiştir diktatör heveslilerine büyük korku salmıştır milletin gücünün önünde hiç bir gücün duramayacağını herkese göstermiştir siyasal islamcılar ve değnekçileri istanbulda yedikleri dayağı sindirememişler millete meydan okuyorlar belediyeye çökmeye çalışıyorlar istanbul belediyesine çökme doğudaki belediyelere çökmeye benzemez buna yeltenenler önce bir kazakistana baksınlar bir kıcılcımın nasıl büyük bir yangına döndüğünü gördüler türk halkı zaten büyük bir açlık ve yoksulluk kıskacında sıkışmış durumda sokakta siyasal islamcılara karşı büyük bir nefret ve öfke var sokak hareketinin nereye varacağını kimse kestiremezsiyasal islamcılar muhalefete sokağa çıkmayın diye tehdit ediyor belliki belediyeye çökme planları yapıyorlar muhalefet liderleride diyemiyorlar sen kazakistanı gördün milletin gücünü nasıl ordu polis diz çöktü dışardan yardım istediler demiyorlar akıllı olun ateşle oynamayın mafya ağzıyla konuşmayın millete devlete meydan okumayın kabadayılık yapmayın şurda bir senelik ömrünüz var haramiler ancak şiddetten anlarlar dolar emin ve sağlam adımlarla çıkış yapıyor siyasal islamcılar altın bulmuş gibi seviniyorlardı kura endeksli mevduat bulduk kesin çözüm sanıyorlardı millet belliki bunlara güvenmediği için bunların türkiyenin başından düşsünler diye düşünmüş olabilirler kimse itibar etmemiş 70 li yıllarda denenmiş bir sistem

Sayfa 571/987 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •