Sayfa 572/997 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    14.50 vadeli mi yapmak mantıklı yoksa 2000 boşta geri kalan aynı oran günlük mü gitmek mantıklı üst limit yüksek odea gibi 100 k değil

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Günlük gitmek mantıklı
    Mesela 500bin için, 1 ayda, aylık bağlamaya göre sadece
    20 tl kaybınız olur

2.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    Yaş 42, bir şey biliyorsam oda bir şey bilmediğimdir.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bunun nedenini nacizane biliyorum insanoğlunun yüzyıllar boyu düşünüp üzerinde karar kıldığı ve bunu yasa-kanun olarak halkın önünde arkasında olduğunu tahhüt ettiği "metinlere" bile sadık kalmaması..

bunun dışında zaten söyledği sözler, ettiği yeminlerin hepsi yalan (bunu biliyoruz)

o yüzden hiç birşeyi asla bilemeyiz.. insanoğlu kesin doğru olarak bildiklerini bile menfaati için değiştirebilir .. özellikle devlet bizim için en tehlikeli oluşum. zira sınırsız bir gücü var ve istedğini yapabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu topiğe bugüne kadar hiç bir oran yazmayan ( hatta yazı yazmayan ) ama sürekli okuduğu anlaşılan hazırcıların bazıları , elbette burada her yazan oranı kendilerinin de alabileceğini sanır. Oysa ukalalıkla, hoyratlıkla kurusıkı laflarla bu işlerin olmayacağı açık. Sıradan esnafta bile en temel malın değeri bazen adamına göre değişir. Yaşam başlı başına eğitimdir.

Her yazana bireysel cevap yazmayı hiç sevmem. Uzun süre artık oran bile yazmayı düşünmüyorum. Tanımadığım insanlara zorla iyilik yapmak gibi bir görevimiz yok. Tamamen insanca , iyi niyetli davranışlar bile toplumda değişik algılanıyor.
    insan görmesek tıkır tıkır çalışan bankası devlet zoruyla batırılan, soma madenin de çalışıp 25-30 yılda yaptığı konut birikimi devlet iç borçlanma senedin de gasp edilen , banka sahibinin tasarrufları ödemesine izin verilmeyen (zira devlet hem banka sahibinin hem tasarruf sahiplerinin haklarını gasp etmek niyetinde) böyle bir olaya

BETER OLSUNLAR diyen adam insan mı? imar bankası başlığını yine-yeniden oku..

Not: sen diyeceksin ki "ben sana söyledim" bunu aklı başında kimse "yemez" sen 380bin ve aileleriyle yaklaşık 2milyon insanların tamamına söyledin bu lafları...

4.  Alıntı Originally Posted by beyazyakalı Yazıyı Oku
    burgan 14,75 bağlandı yenı gırıs...
    Burgan 14.75 veriyorsa tahminim Aralık sonu oranlar 15-16 arası olacaktır.

5. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Burgan temdite 14.30 diyor.birde yeni bir şey çıkarmışlar.odea oksijen gibi 2000 boşta 14.5 veriyor.anlamak zor.ben 14.5 temdit alamıyor um.baskalari alıyor.gitme vakti geldi.
    Ne kadar süredir çalışıyorsunuz o da önemli oluyor bankalarda yüzün eskirse oran da düşüyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Enpara 13.50 ye çıkarmış zahmet olmuş
    Adamlar çok müşteri kaybetti ama aldıkları icazetten taviz vermediler ilginç

LG-K535 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ne kadar süredir çalışıyorsunuz o da önemli oluyor bankalarda yüzün eskirse oran da düşüyor

Kendileri aradı 14 verdiler.demekki burgan bizi kekliyor. Dedim 14.5 var tabiki cevap yok öyle bir şey

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

benimde yüzüm çok eskidi fazla kaldınmı maalesef çantada keklik görülüyorsun aslında daha çok değer verilmesi lazımken tam tersi oluyor yeni gelene hoş geldin faizi yüzü eskiyene bu sana çok bile faizi

Sayfa 572/997 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •