Sayfa 579/1030 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    inşaat tamamlandı mı ?
    Yok 4-5 kat bitmişti en son .Bitince çok güzel bir proje olacak aslında .Firmada sağlam bir firmaydı .Umarım toplarlar .İst da Aqua Florya Avm nin sahipleri ..
    Bunlar bile bu hale geldiyse diğer inş. firmaları duman olmuştur ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Taze oran bu gün bağlandı
    TEB temdit 3+M % 25,25
    Diğer bir iki banka aradım 25,50 den yukarı alamadım
    Enflasyon uçtu ama mevduatçıya yine kek servisi

3.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Yok 4-5 kat bitmişti en son .Bitince çok güzel bir proje olacak aslında .Firmada sağlam bir firmaydı .Umarım toplarlar .İst da Aqua Florya Avm nin sahipleri ..
    Bunlar bile bu hale geldiyse diğer inş. firmaları duman olmuştur ..

Yani proje vakıf GYO ortak ile devam eder! Sonuçta cubes çok ortaklı proje. Dalgıç ve lejant ortaklık Vakıfbank Garanti altında yürüyen proje. Yarı kalmaz.

Wowturkey den alıntıdır

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Firmaların itibarını yerle bir eden bir süreç zırh olamaz. Bir firma gerçekten iflas sürecine girmiş ise konkordato yolunu seçecektir. İflas yoluna girmemiş bir firmanın sırf ödemelerimi öteleyim demek için konkordato ilan edeceğini zannetmiyorum.
    Bu utancı ve itibar kaybını göze almak için gerçekten sıkıntıya düşmüş olmak gerekir.
    Eğer kredileri ödeyemeyecek duruma gelmişsen birde yabancı para cinsinden borçluysan bankalara itibarı da utancı da bir kenara bırakırsın. Ya bunlarla oturup yapılandırma yaparak yoluna devam edeceksin yada batacaksın. Tabi ki içinde durumu çok kötü firmalarda vardır. Ama yapılandırma ve bir program oluşturma anlamında bu yolu seçen firmaların olduğunu da unutmayalım.

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Firmaların itibarını yerle bir eden bir süreç zırh olamaz. Bir firma gerçekten iflas sürecine girmiş ise konkordato yolunu seçecektir. İflas yoluna girmemiş bir firmanın sırf ödemelerimi öteleyim demek için konkordato ilan edeceğini zannetmiyorum.
    Bu utancı ve itibar kaybını göze almak için gerçekten sıkıntıya düşmüş olmak gerekir.
    Ticaret yapmamış bir arkadaşımızın yorumu olarak doğal karşılamak lazım böyle yorumları .
    Ticari bir firma asla iflas etti damgası yemek istemez.Prestij bazen çek senetden önce gelir .

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Yani proje vakıf GYO ortak ile devam eder! Sonuçta cubes çok ortaklı proje. Dalgıç ve lejant ortaklık Vakıfbank Garanti altında yürüyen proje. Yarı kalmaz.

Wowturkey den alıntıdır
    Üst 4 katı komple bir büyükelçiliğe kiralama yapmışlardı .Yer olarak Çukurambarda.Altında otel avm cafe vs olacak dendi .Proje çok iyi ama bence teslim uzayacak belki üste para istenme durumu bile olabilir .

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Ticaret yapmamış bir arkadaşımızın yorumu olarak doğal karşılamak lazım böyle yorumları .
    Ticari bir firma asla iflas etti damgası yemek istemez.Prestij bazen çek senetden önce gelir .

Konkordato zaten ülkemizde başlı başına yanlış anlaşıldı. İflas ertelemeye yeni bir ad bulamayınca gittiler çoğu insanın telaffuz edemediği bu kelimeyi getirdiler. Evet sana hak veriyorum ticaret yapmamış kişiler bu konuyu çok iyi bilemezler bu konu daha çok hukukçu ve bizler gibi mali müşavirlerin yürüttüğü bir süreç.

8.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Üst 4 katı komple bir büyükelçiliğe kiralama yapmışlardı .Yer olarak Çukurambarda.Altında otel avm cafe vs olacak dendi .Proje çok iyi ama bence teslim uzayacak belki üste para istenme durumu bile olabilir .

yer olarak mükemmel yerde bende gezmiştim satış ofisini ankaranın en iyi cafe ve lokantalarına iş merkezlerine yürüme mesafesinde burası bir şekilde biter de diğer saçma yerlerde yapılan çayır manzaralı yerler ne olur orası işte büyük sıkıntı

Sayfa 579/1030 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •