Sayfa 585/1043 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Polho ve dyo için benim görüşüm şu saatten sonra biraz riskli olur..

2.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    YGGYO borç sorunu yok pırıl pırıl,tek sorunu pandemiden fazla etkileniyor,hasılat neredeyse yarıya düşmüş,zaten ederine ulaşmış görünüyor.
    Evet kesinlikle öyle pandemi den fazla etkilenen şirket avm den dolayı aslında çok ta esprisi beklentisi olan bir şirket değil ama grafiği güzel bilemedim belkide zaman kaybı biraz zaman beklemek lazım

3. Hayırlı pazarlar hocam. Heyecanla forumda sizin listenizi bekliyoruz.
    Forumda yazdığım hisselerden AFYON VE GÖZDE yi yakın takibe almayı düşünüyorum. Fikrinizi merak ediyorum.
    OSTIM İÇİN bu hafta nasıl bir hareket bekliyorsunuz?
    Son olarak BAGFS düşeni kırıp onayda almış görünüyor .Doğrusunu sizden ögrenebilirmiyiz?

4. AFYON bu hafta iyi olur.

5.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Benim görüşüm önce yukarı sonra aşağı Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.
    Bence bu sefer öyle olmayacak. Normalde %7-8 yaptımi yukarıdan vere vere aşağı çekip %2-3 kapatıp, ertesi gün aşağı yapardı. Bu sefer 40 dakikada tavan olup seans sonuna kadar tavanı bozmadı .

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Takip listem
    AGYO
    TMPOL
    DAGHL
    MRGYO
    MAKTK YATİRİM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7. Hectoral saygı duyuyorum

8.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Bence bu sefer öyle olmayacak. Normalde %7-8 yaptımi yukarıdan vere vere aşağı çekip %2-3 kapatıp, ertesi gün aşağı yapardı. Bu sefer 40 dakikada tavan olup seans sonuna kadar tavanı bozmadı .

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Klmsn net stop.15.50 ile orta vadelik takip edilebilir diye düşünüyorum. Ytd.

Sayfa 585/1043 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •