Sayfa 585/1001 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Ekimin ilk 2 haftası sert yükseliş olacak muhtemelen. Şu son 2 gün tahmin ettiğim gibi bastıkça bastılar. Kısa vadede 3600 ya da yeni zirveler görülecektir diye düşünüyorum. Sonrası muamma tabi. Evet enflasyon var, seçim yaklaşıyor. Emlak fiyatları uçtu. Faizler ortada. Döviz baskılanıyor. Borsadan başka seçenek pek yok gibi görünüyor.

2. 2877 yetişirmi yarın kapanışa bist 100 için...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bugun böyle bir düşüş kim bekliyordu varmı analizi olan , çıkmışın masal anlatıyorsunuz .
    Anormal hareket oluyor şuanda piyasada birileri için herkesi doğruyorlar spotta mal satarak.
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    a..
    eylül vade büyük bi fırtına yaşandı, öyle böyle değil, sağlam karkışlama oldu, aracı kurumlarada bazı hesaplar sıkıştı eksi bakiyeler oluştu, ve şöyle bi şey var ki, eksiye düşenlerin başka tahtalarda malları da var, misal akderenin thyao yüklü malı varsa ve nakite dönmesi gerekiyorsa o malı da satmaya çalışabilir.. bu da satış baskısı yaratıyor ister istemez, bi de aylık taşınan pozisyonların aysonu uzlaşma eşleşmesine doğru genelde satıcılı oynandığı da düşünürsek, satıcılı oyun yarın da devam eder

dow dönmüş, dow +2 falan yemezler.. dow ne lan
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    oldu işte son çıkış, daha ne umuyosun
    down-down olur, devre kesmezse gene iyi
    ben bekliyodum şahsen..
    devre kezmezse gene iyi derken, bi ironi yoktu

metin68 kardeşim nerde ya, gel şöyle otur annacıma anlat bakalım nasıl düşmüştü o gün, hahhhaaah

4. odas alsak mı kamikaze

5. ekgyo aldım ilk kagıt...

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    2877 yetişirmi yarın kapanışa bist 100 için...
    Önümüzdeki hafta Salı veya Çarşamba'ya rezerve edilmiş gibi. Eylül vade kapandı diye gelecek alıcıların da korkutulması gerekiyor sonuç olarak.

7. THYAO, SASA, HEKTS ve GUBRF'ye bir miktar alım geldi.

Devre kestirmenin eşiğinden döndürdü endeksi..

Açılınca bankalar da eşlik edebilir.

Alıntı Originally Posted by the_economist Yazıyı Oku
    Müsait bir zamanda enflasyonla alakalı bir hizmet içi eğitim yazısı paylaşacağım. Bugün olan hareketlerin temel analizle örtüşen bir tarafı yok,

Kıbrıs kumarhanesi mübarek. Verdikçe veriyorlar.
    sizde ekonomist misiniz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 585/1001 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •