Sayfa 59/790 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 6319 madde; 465 - 472 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Yükseliş için bir başlangıç olabilir mi, bu işler al satla yükseliyor.

Grafik çok hoş duruyor. Devamı gelecek gibi...
    Bende sizin gibi nolacağını bilmiyorum.

Ytd.

2. adese ve ittifak hold.. müslüman patronları darbe döneminde bile . sadece bu sütübozuk fravun patronlar PAY almadı. adesede 12 milyon . ittifak hold bu gün 3 milyon 200 bin lot sattılar..HAYRINI YEDİ SÜLALERİ GÖRMESİN.. ONUR.ŞEREF NAMUS BU MAKLUKATLARDA YOK BUNLAR MAKAT TÜRLERİ KIÇI AÇIK DOLAŞIYOR.

3.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    adese ve ittifak hold.. müslüman patronları darbe döneminde bile . sadece bu sütübozuk fravun patronlar PAY almadı. adesede 12 milyon . ittifak hold bu gün 3 milyon 200 bin lot sattılar..HAYRINI YEDİ SÜLALERİ GÖRMESİN.. ONUR.ŞEREF NAMUS BU MAKLUKATLARDA YOK BUNLAR MAKAT TÜRLERİ KIÇI AÇIK DOLAŞIYOR.
    2014 yılında 3 liradan aldıkları ittifak hisselerini, 3 yıl sonra, yani 3 yıllık enflasyonu da hesap edin, 1,82 liradan satmış oldular. sütü bozuklar. satma zorunlulukları da olmadığı halde. hisseleri resmen birilerine peşkeş çektiler!

alçak herifler! verin mahkemeye beni de hesaplaşalım!

borsadan hisse alacaklarına, yok pahasına hisse sattılar! pisilk herifler.

bu satış resmen peşkeş çekmedir. savunmaları da hazır, son 1 aylık ortalama fiyatıırsız nda sattık diyecekler bu zevatlar!

ulan spk hisseni sana sınırsız geri alım hakkı vermişken sen tutup aldığının yarı fiyatına hisseleri satabiliyorsun!

spk nın uyuduğu bir ortamda bu adamların bu fiyattan hisseleri holdingten çıkarıp murat kıvrağa bağlı adamların eline vermiş olmasına diğer ortaklar ses çıkarmıyorsa, yazıklar olsun!

defolun gidin yönetimden. küçük yatırımcıyı kazıklamak neymiş görürsünüz siz!

4.  Alıntı Originally Posted by porsaci Yazıyı Oku
    bunlar satmaya satıyorda alan kim ?almadaki amacı ne ??ki...
    rat kıvrağın tayfası.

alıcı belli. murat kıvrağın tayfası.
    3 yıl önce 3 liradan borsadan hisse çeken grup şirketi SELVA, 3 yıl sonra yarı fiyatına aldığı hisseleri sattı. resmen peşkeş çektiler.

yarı fiyattan toplu olarak aldılar. 3 milyon hisseyi normal şartlarda borsadan toplamaya çalışsalardı, hisse 4 liraya çıkardı.

bu saatten sonra epey mallandılar.olayın soğumasını bekleyecekler. bu alım satım unutulunca da 6 liraları bulur. resmen küçükleri dolandırdılar! allah belalarını versin

5. Selçuk ege kardeşim peşkeş çekme ve sirketi zarara ugratma tespitine aynen katılıyorum. bu önemli tespitlerini mail yoluyla spk ya da bildirmeni istirham ediyorum. Emin ol gonderdigin her şikayet inceleniyor. Yapacaklari şey çok basit: dün selvanin sattiklarini kimler aldı ve bu kişilerin kıvrak kardeşlerle bağlantıları ne bunları tespit edecekler. Şu hayatta en çok istediğim şeylerden biri kıvrak kardeşlerin hak ettikleri cezaları almaları. Şu ana dek her yaptıkları yanlarına kar kaldı dilerim ki bundan sonra böyle olmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Selçuk ege kardeşim peşkeş çekme ve sirketi zarara ugratma tespitine aynen katılıyorum. bu önemli tespitlerini mail yoluyla spk ya da bildirmeni istirham ediyorum. Emin ol gonderdigin her şikayet inceleniyor. Yapacaklari şey çok basit: dün selvanin sattiklarini kimler aldı ve bu kişilerin kıvrak kardeşlerle bağlantıları ne bunları tespit edecekler. Şu hayatta en çok istediğim şeylerden biri kıvrak kardeşlerin hak ettikleri cezaları almaları. Şu ana dek her yaptıkları yanlarına kar kaldı dilerim ki bundan sonra böyle olmaz.
    Kimin yaptığı kar kalmadı ki memlekette harami düzeninde haramiler kazanır ancak..

7. hep adamlardan dolandırıcı diye bahsetmişsiniz ...ayıp ama koskoca holdingleri var...muhahaha...burada yazılanları duyarlarsa güçlerine gider biraz daaha uslubumuzu güzelleştirsek şu mubarek cuma günü din kardeşlerimizi incitmesek...
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

8. burdan anlaşılıyor ki yönetim istediği takdirde hisse yükseltiliyor.. satmak istediklerinde hisseyi yükseltip satabiliyorlar. gerizekalı yatırım danışmanlarının dediği . bizim kontrolumüz dışında işler gelişiyor lafları boş.
    yönetim utanması lazım .. hisseyi yüksel . satmak istediğin seviyeye getir hemen sat... eeee ondan sonra zaten bizler biliyoruz yönetimdeki sütübozukları. bilmeyen gelirmi bu hisseye.

ÖRNEĞİNİ BUGÜN GÖRÜYORUZ.. ADESE DE İTTİFAKDA YERİNDE SAYIYOR...
    YÖNETİMDEKİ ŞER.. ÇAĞRIMIZDIR..İSTAFADA BİR ERDEMLİK.

Sayfa 59/790 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •