Sayfa 59/1002 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Dakikada 1000puan aliy basiy bütün gün işlem yaptım 1000 kontratı geçtim sanırım foruma bakamadım bile
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Kazanan arkadaşları tebrik ederim fakat nedense hiç bir yazı online değil ...

Dün gece rüyamda yaptım .sabah seans başlamadan yaptım ..3 gün öncesinden yaptıydım ..falan filan

NE AYAKSINIZ YA
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dakikada 1000puan aliy basiy bütün gün işlem yaptım 1000 kontratı geçtim sanırım foruma bakamadım bile

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öyle olduğunu biliyorum ..sen samimi bir arkadaşsın ..hep böyle kalman dileği ile ..

https://www.hisse.net/topluluk/showt...81#post5146981
    Hayat hoş gerisi boş

3. Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Cuma ve bugün totali atarmısın zahmet. Olmazsa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,806
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Abka abi, elini belli etmeden trade et
    yolunmuş kaza döndür herifi
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    İşin püf noktası o.Kesinlikle.Benim 50-100 kont. ile ne olur demeyelim; tecrübe ile sabit

gerçek zaman olmayınca sallıyormuşuz..isteyen inanır.buraya kaç kere ekstre yapıştırdım. YAPILABİLECEK EN ACEMİCE YÖNTEM ANINDA YAZIP ELİNİ BELLİ ETMEKTİR..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Sadece Cuma

Cuma+Pazartesi(Bugün)

1-8 Şubat (Bu ay)
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

7. Acemi hep acemidir ...RSI dakikalığı bilmedikleri gibi..

5 sene önce de böyleydi şimdi de böyle 5 sene sonra da böyle olacak..

"Strateji çizerken önemli olan uzakta olabilecekleri yakından görebilmek, yakındakilere ise uzaktan bakabilmektir."
    Miyamoto Musashi
    Hayat hoş gerisi boş

8. iyi akşamlar ... 3100 lot ekgyo 2.60 ve 2 .61 den şort açtım( o hesaptaki tüm paraya)... baktım kağıt gidiyor 2.65 den kapamak istedim... .. ben 3300 lot açtım sanıyordum..

3.300 lot long girdim.. 2.65den... işleminiz şu numara ile kayda alınmıştır yazısı geldi ama işlem gerçekleşmemiş.. tekrar 2.67den girdim.. aynı yazı işlem yine gerçekleşmedi...aracı kurumu aradım 3100 lotu 2.68den kapadık...

durumu anlattım bana söyledikleri.... teminat yetersizliğinden sistem emri iptal etmiş...

200 lot alım için teminat nasıl yetersiz kalıyor anlayabilmiş değilim...hatalarının telafisini istedim ama ne olur bilmiyorum..

bu durumda ben haklımıyım haksızmıyım... haklıysam ne yapmam gerekir şimdiden tşkkrlr....

Sayfa 59/1002 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •