Sayfa 590/999 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,455
    hakem santrayı göstermiyor ama bu gol
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

2. Bankalara piyasaya kredi verin zk dan daha fazla nemalanın mı demek istenmiş ?

Özel bankalara sopa gösterilmiş sanki...

evet yayı gerdiklerini ve bunun sürdürülemez olduğunu söylemiştik.. masada kaldığınız sürece bunların yaptığı abukluklara gülüp geçersiniz.. matriks-1 in sonunda neo un gözünün önünden matriksin akıp geçmesi (her şeyin açıklığa kavuşması) gibi bir şey.. doları sattırmak istiyorlardı bu çok barizdi, yapılan baskının nedeni buydu..ancak güçlü TL ülke çıkarına değil..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    5,63 vurdu , çekmezse ver elini 5,85
    Viop'tan dolar alırken bir stratejim vardı. 5.80'lerden başlayarak düştükçe alacak (yaklaşık her beş kuruşta 2 bin dolar) , 10 kuruş yükselişlerde de satacaktım. Planıma uygun olarak alımlarıma devam ettim en son 5.42'de de aldım. arada bir alım satım da yaptım. Cuma günü 5.57'den de satışımı yaptım. Şu anda karda değilim ama manevra kabiliyetim arttı. Tam denge noktasını yakaladım gibi, doların 5.50 - 5.70 arasında başı kıçı her gün oynarsa bana alım satım yapma şansı verir. Yukarı çıkarsa portföyü azaltırım. Bu civarda biraz oyalanırsa yapacağım karla aşağı inişler için elimde daha fazla cephane olur.

Alım satımları yaparken kulağımı haberlere kapatıyorum. Böyle yapmazsam düşerken daha çok düşecek, yükselirken daha çok yükselecek diye beklemeye geçiyor insan. En güzeli işi robot mantığıyla yapmak, kararlar duygusallıktan arınmış oluyor. Az kara razı olunca da zarar etme riskini sıfıra yakın düzeylere indirebiliyor insan.

bana müsaade 5.65'ten de biraz satayım.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5. Mbci oglanlar mesaiye baslar birazdan yine.

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bankalara piyasaya kredi verin zk dan daha fazla nemalanın mı demek istenmiş ?

Özel bankalara sopa gösterilmiş sanki...
    Aklı olan banka döviz alır. Bu devirde kime kredi vereceksin, durumu iyi olan geleceği iyi görmediğinden yatırım yapmıyor, dolayısıyla kredi de kullanmıyor. Durumu kötü olana vereceğin kredi de zatan dönmeyecek. Dövizden kralı yok bence.

Bademin kendi bankaları her halükarda kredileri artırır, zatan son dönemde özel bankalar durdu, yalnızca kamu kredi veriyor. Özel bankalara aba altından sopa gösteriliyorsa bunu da Uğur Gürses yazar zaten.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7. Troll isterük ecük mıncıklıycaz başka bişi yapmıycaz bak söz.
    4,70 olacukk dolarlar elimizde patladuuuu nerde la troll verin bana troll isterimmmmmmmmm
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Aylık bara güzel takla attırdılar bugün , ATR 14 günlükde bugünkü zirveyi 5.6510 gösteriyor bu civardan tepki yiyebilir yanlız haftanın ilk günü için güzel ivme kazandı devamı gelir umarım..

Bu arada adblock'u kapatıyoruz eyvallahda bir adet reklam çeşidi var çıkınca tüm ekranı kaplıyor yönetimden ricam bari bunu kaldırın siteden soğutuyor insanı..

Sayfa 590/999 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •