Sayfa 590/1001 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    bozgurt dayu slm ben zabah açılışta revese long oldum habarın olsun sona neden patınaj yapıo pıyasa deme
    Aleykümselam tarkank abi iyi yapmışsın , hergün para dağıtıyorlar burda, long şort farketmiyor, yeterki kazanmasını bil
    2009 dan beridir piyasadayım, iner çıkar düşer çıkar, birileri gelir birileri gider ama sonuç değişmez. fakir geldik fakir gidecez

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    forumdaş hani konuşulurdu yükseliş yatırım ortaklarının yükselişiyle son bulur bu durum değişti mi siz ce?
    henüz değil abi ama ilginç bir şey paylaşacağım size

gıda hisselerinde ve özellikle endeksin de dip oluşumları ve onaylaması için olgunlaşması mevcut...sadece olgunlaşması gerekli..!!
    şimdi bu hisseyle burada kimse ilgilenmez ama beyin fırtınası adına atıyorum bu formasyonun adı nedir..
    bu formasyon sadece dörtgen içinde olmaz düşen ve yükselen kanalda oluşan dörtgen içinde de olur özetle dörtgen 90 dereceye sahip olmak zorunda değil...
    bunu ego bilmişlik vs için paylaşmıyorum..!!!sorduğunuz soruya itifen atıyorum ve bu tarz formasyonlar genelde zor bulunur..olgunlaşması zaman alır...tam bir kararsızlık mal kitleme formasyonlarıdır..!!!
    sizin sorunuz cevabı burada..!!!
    bu hisseyi alan adam endeksi de dahil sizce düşmesine izin verir mi..!!
    yan tahalar çok gitmesine rağmen gitmeyenlerde var hemde tahtacısı bu işi iyi biliyor..!!!
    her operasyon çekilen kağıtta kağıda grin grularda sağlam teknikçiler oluyor buu unutmayınız..para tekniği bozar ama para teknikle daha güçlü....

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Aleykümselam tarkank abi iyi yapmışsın , hergün para dağıtıyorlar burda, long şort farketmiyor, yeterki kazanmasını bil
    2009 dan beridir piyasadayım, iner çıkar düşer çıkar, birileri gelir birileri gider ama sonuç değişmez. fakir geldik fakir gidecez
    eyvallah dayu insallah sende doooru yolu bulmussundur...long esmen pera dağıtıyo...

4.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    eyvallah dayu insallah sende doooru yolu bulmussundur...long esmen pera dağıtıyo...
    Patron beni short sürüsünden ayrıldığım için klandan attı...

5.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    Longculara son 6 aydır oluk oluk para dağıttılar, çok longcu bu rallide parayı üçe beşe katladı, yani burdan 20-30bin puan düzeltme gelse dokunmaz onlara
    eee bizm paraya ihtiyacımız olmadığı için şortcu olarak devam kararı aldık, paso şortluycaz, bugün siftah yapmadık, yukarı deptürsün deye bekliyok

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    henüz değil abi ama ilginç bir şey paylaşayım
    yan tahtalar çok gitmesine rağmen gitmeyenlerde var hemde tahtacısı bu işi iyi biliyor..!!!
    her operasyon çekilen kağıtta kağıda grin grularda sağlam teknikçiler oluyor buu unutmayınız..para tekniği bozar ama para teknikle daha güçlü....
    TİRE yi bende beğenip analiz ettiğim senetlerin içine ARŞİV'e eklemiştim

7. neyse ben çıkıyorum
    aklıma gelmişken yazayım ben bir kaç gün önce arşivimde analiz ettim şu an sosyal medyada okudum

TKFEN TOBO işareti konulmuş

BİR HAYALİMİZ VAR !

8. boğaz içi üniversitesi olayı git gide büyüyor ...küçük geiz parkı eylemleri fransa vari durumlar sizce oluşabilir mi..!!!
    bakınız asıl hikaye buradan başlayabilir..!!

Sayfa 590/1001 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •