Sayfa 593/1030 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Ülkenin geleceğini yeni nesillere emanet eden ATATÜRK bu başlığı okusaydı, lanet olsun sizin gibi nesile derdi. Mandacı olmuşuz hepimiz. yok rahip acil bırakılmalıymış, yok papaz salınmazsa ekonomi batarmış vıdı vıdı..... Bugüne kadar ne papazlar geldi geçti. her sıkıştığımızda taviz vereceksek halimiz nice.... O zaman millet olarak ben demem mi '' biliyordun huyunu neden içtin yahninin suyunu ''
    Yargı bağımsızdır ( itiraz edenler olacaktır haklıdırlar ). En azından ABD yargısı gibi 50 koli belge ile 2 yıl oyalanmıyorlar. Üstelikte çiftlikte besliyorlar teröristi. Kendimize ve ülkemize güvenmeliyiz.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ülkenin geleceğini yeni nesillere emanet eden ATATÜRK bu başlığı okusaydı, lanet olsun sizin gibi nesile derdi. Mandacı olmuşuz hepimiz. yok rahip acil bırakılmalıymış, yok papaz salınmazsa ekonomi batarmış vıdı vıdı..... Bugüne kadar ne papazlar geldi geçti. her sıkıştığımızda taviz vereceksek halimiz nice.... O zaman millet olarak ben demem mi '' biliyordun huyunu neden içtin yahninin suyunu ''
    Yargı bağımsızdır ( itiraz edenler olacaktır haklıdırlar ). En azından ABD yargısı gibi 50 koli belge ile 2 yıl oyalanmıyorlar. Üstelikte çiftlikte besliyorlar teröristi. Kendimize ve ülkemize güvenmeliyiz.
    Selamün aleyküm Don Kişot. Bak burası çok önemli.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

3. Bankalar genelde pazartesi toplantı yapıyorlar büyük ihtimal bu enflasyon artışını konuşup faiz oranını yükseltme yoluna giderler diye düşünüyorum. 2.3 puan artışı hafta başından itiibaren başlar büyük ihtimal.bekleyip görelim.

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ülkenin geleceğini yeni nesillere emanet eden ATATÜRK bu başlığı okusaydı, lanet olsun sizin gibi nesile derdi. Mandacı olmuşuz hepimiz. yok rahip acil bırakılmalıymış, yok papaz salınmazsa ekonomi batarmış vıdı vıdı..... Bugüne kadar ne papazlar geldi geçti. her sıkıştığımızda taviz vereceksek halimiz nice.... O zaman millet olarak ben demem mi '' biliyordun huyunu neden içtin yahninin suyunu ''
    Dış gücler mi diyorsun : D Sen problemi önce içerde ara : D

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    3 defa sana cevap yazdım hepsini sildim. neden sildim acaba bir düşün bakalım.?

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ekonomiyi papaz mı bozdu?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. iş bankası 32 gün %20 yapmış en son baktığımda 18.50 idi.

https://www.isbank.com.tr/TR/fiyatla...vadeli-tl.aspx

Kısa vadeli olarak Devlet bankalarının için bilmem ne fonundaki para ile dolduruldu...Likidite açığı da kısa vade de 165 lerden 141 lere geriledi...Böyle bir ortamda bankalar neden yüksek faiz versin....!!!

MB da bence doların durumuna bakıp ona göre karar verecek........Şahsi görüşüm MB faiz artırmayacak....Enflasyon 30 lara fırlarsa MB aksiyon alabilir aksi halde negatif faize devam.........

Sayfa 593/1030 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •