Sayfa 595/761 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 6084 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    aksa su an 14.83 alım olarak 6 lıraya duserse almayı dusunuyorum..... pagyo 7 tl onuda 4 e duserse almayı dusunuyorum
    37 aydır taşırım elimde hatırı sayılır aksa var dostum 6 rüyanda görürsün son çeyrek 200 milyon tl üstü kar bekleniyor. Tarihinin en büyük çeyrek karı olacak. Her sene temettü alıyorum kira parası gibi. Çok güzel şirket ilerde bu fiyatları bile ucuz kalacak her sene karını arttırarak ilerliyor. Netaş ve aksa ikisi de elimde yüklü var .

2. Ne ara tavan oldu bu.. ? Skor belli de.. saat dakika bilgisi var mı?
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by seko82 Yazıyı Oku
    37 aydır taşırım elimde hatırı sayılır aksa var dostum 6 rüyanda görürsün son çeyrek 200 milyon tl üstü kar bekleniyor. Tarihinin en büyük çeyrek karı olacak. Her sene temettü alıyorum kira parası gibi. Çok güzel şirket ilerde bu fiyatları bile ucuz kalacak her sene karını arttırarak ilerliyor. Netaş ve aksa ikisi de elimde yüklü var .
    aksa ben egeenın 55 tl oldugu zamanlar bakmıstım ıyı kagıttı egeen aldı basını gıttı gercı egeenıde bellı bır grup tahtacısı goturdu..Sasa yıda ıncelemıstım o sıra hıc bır pozıtıf yanı yoktu aldı basını gıttı satıldıktan sonra tabii..
    Aksa iyi kagıt krız mırız olur ambargo yerız duser aksa..netaştaki hedefıme ulasayım önce

4. Tavan olmasına karşın 0.01 adımlık parabolic 33.90 da..... (Yarın da 33.78 muhtemelen)

Son düşüşün tepkisinden mi ibaret, ana trend yönü hareket mi yarın kendini belli eder artık...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    özelden atarım yarın..

bu ara da tavan olmuşuz.. hayırlı olsun..
    Esen de tavan. Geçen demiştim bu iki hisse ile köşeyi döneceksiniz diye.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Neşet Ertaş konuyu; "Ne söylesem boşa Leyla'm" diyerek kapatmış." şarkısında da söylediği gibi...

Bizim Netaş da, Neşet gibi ne yapsam boşa der gibi bugünü tavan kapatmış.

7.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Esen de tavan. Geçen demiştim bu iki hisse ile köşeyi döneceksiniz diye.

inşallah.. netaşta olduğun için ben köşeyi dönersem sen de dönersin..

netaş alımlarımı dolar grafiğine istinaden orta-uzun için vade yapıyorum(hatırı sayılır bir hedefim var kendimce).. uzun vade portföyümün demirbaşlarından olacak..

ama bakalım ilerisi için kimler kala, kimler gide..

bol kazançlarınız olsun..

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    inşallah.. netaşta olduğun için ben köşeyi dönersem sen de dönersin..

netaş alımlarımı dolar grafiğine istinaden orta-uzun için vade yapıyorum(hatırı sayılır bir hedefim var kendimce).. uzun vade portföyümün demirbaşlarından olacak..

ama bakalım ilerisi için kimler kala, kimler gide..

bol kazançlarınız olsun..
    Bedelsizden önce aldım yarısını ihtiyaçtan dolayı kısa vadede satacağım ama geri kalanları üç basamaklıları görene kadar tutacağım. İnşallah bu üç basamaklıları tez zamanda görebiliriz.

Sayfa 595/761 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •