Sayfa 60/302 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 2409 madde; 473 - 480 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Arsa alımını 2 sene ötelemesini sen mi istedin 9. ayda söylediğin söz için ky daha kaç birkaç ay daha bekleyecek.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...97#post1163397

Haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun 3 hisse seçin bir hafta yarışalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. abi benim anlamadığım arazi işini 2 yıl daha uzatmışlar peki hitti kardeşim sizin beklentini şirketin problemlerini azaltmış gıbı artık borçlar net bankalar şirkete kredi veriyor bizim anlamadığımız sizin umutlu oldugunuz konu açıklar mısınız acaba şirketi bir fona şatış hazırlığımı yapıyor şirket sizin konuşmalarınızdan bunu anlıyorum açıklar sanız bizleri aydınlatırsanız manisalı kafa dört köse pek anlamaz ama bizleri bir aydınlat tuna han bey sizden de bekliyoruz

4. Daha geçen yıl açıklamasında 2017 yılı içinde arsanın inşaat şirketine devir işinin tamamlanacagini KAP ta açıklamıştı.
    Yalancı deyince itiraz ediyonuz. Adam yalancı işte. Şimdi 2 yıl daha uzattığını açıkladı. Daha 4 ay önce tüm banka borcunun 21.5 milyon olduğunu KAP ta açıkladı. Yalancı. Şimdi ibc mi nedir bir bankaya borcunu olduğunu söylüyor.
    Bomba burada.
    Tüm banka borcunu yine eksik söyledi. Teb e de borcu var. Daha da var. Teb e borcunu ödemedi. Adam kap a bile yalan açıklama yapıyor. Sahtekar bunlar.

5. 31.12.2012 tarihinde banka borcu yapılan anlaşmayla 168 milyon dolardan yaklaşık 50 milyon dolara düştü,arsa düşüldü(17 milyon dolar civarı)geriye kaldı 33 milyon dolar!!!!!!!!!! tahsisliler yapıldı biraz daha borç ödendi sonrasında 2 parsel arsa geri alındı müteahhite verildi ve şuan borç 20 milyon +4.5 milyon faizi=24.5 milyon dolar+ICBC den kalan 3 milyon dolar+Denizbank dan alınan 10 milyon dolar=37.5 milyon dolar yani 5 yılda iyiye gidiyor dediğimiz şirketin banka borcu artmış.ben mi yanılıyorum.???

6. Başka bir soru?icbc Bankası'ndan aldığı krediyi neden kapa bildirmedi ben o tarihlerdede hissedeydim .batacak diye beklediğimiz şirket son anda banka anlaşmalarını yayınlamıştı.kim,hangi banka neye güvenerek o tarihte kredi verdi???

7. gören duyanda geymenli arkadası sirketi sahibi sanacak adam daha ne ödesin sirketi iflastan kurtardı çatırçatır çalısıyor şirket arsada insaay yaptıktan sonra bütün borçları öder arsa niyazi önen sözü özür bir adamdır dimi hitit

8. Hitit in söylediği tek şey doğru. Hissenin %70 i patron da. Bunları 60-80 kuruş arası topladı. Şimdi herşey güllük gülistanlık gibi gösterip 2 üstünden millete vermeye çalışıyor. Galiba hitit e de verdi. Bunlar şirketin arsasını nasıl çarparız derdinde. Kipa dan gayrimenkul uzmanı transfer etti.

Sayfa 60/302 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •