Sayfa 60/508 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 4064 madde; 473 - 480 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Rezillll.
    Zarar yazmış gibi düşüyor, eksi olmasını gerektiren şey ne acaba.
    Dvk hocam kim basıyor buna sana zahmet.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. hisse başı kar 1,65 tl.....merak etmeyin anıra anıra götürecekler...bu kar oranıyla istediklerini yapsınlar tutamazlar...yakında genel kurul yapılır 1 lira üstü temettü teklifi verilir....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3. Sıkmayın canınızı. Temettü haberini bekleyin
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. Tahtacının pozuna göre hareket ediyor, ettiriliyor, güç onda, düşerken de kazanıyor, çıkarken de, açığa satış işi kumarhaneye çevirdi.
    Temettü iyi olsun problem fdeğil.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    Çeyreklik olarak tüm marjlarda ciddi düşüş var (brüt kâr marjı %47,4 > %32,6; faaliyet marjı %28,7 > %13,2; FAVÖK marjı %31,8 > %16,3; VÖK marjı %21,6 > %5,1; net kâr marjı %23,7 > %11,2). Kur kaynaklı kayıplar da resmen tabloların içinden geçmiş.

Net kâr beklentilerin hayli üzerinde gözükmesine rağmen (beklentiler ortalama 528,3 milyon; minimum 357 milyon; maksimum 720,9 milyon; gerçekleşen 1.1 milyar), bunun 816 milyonluk ertelenmiş vergi gelirinden ileri geldiği gözüküyor. Aracı kurumlar bu kalemde ne kadarlık bir gelir bekliyorlardı bilmiyorum ancak çok yüksek olasılıkla bu derece yüksek bir mebla tahmin etmiyorlardı. Dolayısıyla net kârda ilk bakıştaki kadar çarpıcı bir durum yok kanımca.

Diğer yandan nakit akışını daha da toparlamış. Bu ise olumlu bir nokta.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

YAZDIĞINIZ BU GERÇEĞİ PİYASA AKTÖRLERİ berbat bir şekilde fiyatlıyor.bir tek haber göstergeleri düzeltir umutları artırır.TVF İLE BANKALAR anlaşamadı heberi ttkomun ve burdaki yatırımcı kardeşlerimizin büyük umutlara yelken açmasını sağlar.

6.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    YAZDIĞINIZ BU GERÇEĞİ PİYASA AKTÖRLERİ berbat bir şekilde fiyatlıyor.bir tek haber göstergeleri düzeltir umutları artırır.TVF İLE BANKALAR anlaşamadı heberi ttkomun ve burdaki yatırımcı kardeşlerimizin büyük umutlara yelken açmasını sağlar.
    zaten bu düşündükleriniz fazlasıyla fiyatlanmış durumda.en geberik fiyatı bu zaten.asıl sorun tl deki develiasyonu hükümetin engelleme çabası.dolar 3 liradan ilk atakta 9 a , geçenki atakta 18 e gelmiş durumda.son 6 yıl içinde 2 devaliasyon yaşanmış.ama hükümet bunu kabullenmiyor ve elinde olan bazı şeylere zam yaptırmıyor.malesef ttkomda bunun faturasını en ağır ödeyen şirketlerden.herşeyin fiyatı 5 e katlanmışsa ttkom faturalarıda 5 e katlamalıydı.çalışan ücretleride 5 e katlanmalıydı...işte ülkenin asıl sorunu burada...
    neyse sabredin hisse başı 1,65 karla istediklerini yapsınlar.bu karla bu hisseyi buralarda tutamazlar...onlar 500 milyon kar gelir satar basarız alttan alırız diyorlardı.şimdi anırıp dursunlar kaptırdıkları malları almak için.....

7. hani tilkiyle karganın hikayesi vardır.tilki kargayı sesin çok güzel bi şarkı söyle diye kandırırda ağzındaki peyniri çalar.yok şuymuşta yok buymuşta bunlar hep bahane.hani arabaya alıcı gelince fiyatı düşürmek için birsürü bahane bulurya onun gibi....boşuna kıçlarını yırtıyorlar..boru mu ulan bu ha..1,65 kar...nasıl koduk ama ...istediklerini yapsınlar tek lot satmam.bu daha en kötü günlerimizdeki karımız unutmayın...
    nasıl geçirdim ama , o kadar malınızı 6 lardan beri topluyorum ...zorunuza gitti demi..basın basın bakalım ne kadar dayanabileceksiniz....1,65 bu tahtacı 1,65 zoruna mı gitti....

8. sayın temelci doğru düşünmüşssünüz.en büyük TÜRKİYE DERDİ MAALESEF EKONOMİDEN zerre kadar ANLAMAYAN kişilerin ekonomiye yön veriyor olması.ALLAHTAN umut kesilmez kardeşim.

Sayfa 60/508 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •