Sayfa 60/1011 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...azdilar/272262

Adam zavallı nerede ise yalvaracak noktaya geldi 3 günde...
    Daha millet neyin ne olduğuna uyanamadı..

BIM e kayyum atacanacak falan denirse diye alıyorlar herhalde..
    BIM de varlık fonuna geçerse HEDEF 500 tl çünkü..
    yahu sen de az goy goycu değilsin...amma abarttın konuyu...adamlar tiyatro oynuyor, marketlere de el altından işinize bakın deniyor..bir delikanlı çıktı, onu da susturdular.

yok kayyum, yok cart curt...o camia bim den alış veriş yapmasın, fazla ötmesinler...haaa, ben bunlar yüzünden daha fazla bim den alış veriş yaparım artık...hatta cuma günü yazdım, sırf destek olsun diye vadelisinde long bile açtım...varsa verecek olan versin, ben alıcıyım...gerçi bofa benden de istekli çıktı
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Bende taş attım da kolum mu yoruldu diyecektim aha baktim pala kolumu kesmiş.

3. Düşmeyen borsa mı olurmuş. Seçime kadar herhangi bi anda endeksi açıp baktığımda 3000 görsem de şaşırmam 10 bin görsem de şaşırmam. Her 5 dknın ayrı bir hikayesi var. Viopa çıkmanın balığa çıkmadan farkı yok şu dönem. Hadi rast gele.

4.  Alıntı Originally Posted by semh Yazıyı Oku
    donsuz bırakmadan önce mal dağıtımı yapması lazım mal dağıtımı yaparken endeksi bozmadan yapar herhalde endeks artıya geçer ama yersen..
    valla pıyasada gordugum kadarıyla malı dagıtmıslar..

endex 120 k 130 k iken mahalledeki demirci ustası arkadaşa emeklilik fonlarını hisseye geçirmesini soyledim, yok dedi hisseler cok düşer alınmaz filan..

geçen gün gelmiş bir arkadaşı hektaş al cok yukselecek diye 50 tl den Hektas aldırmıs. bak bu kısı borsa fılan takıp etmez.

5. Bir çılgınlık yapıp EREGL trenine bindim.

Hayrolsun..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

SPOT da BofA gene satış tarafında ama bu sefer piyasa ve karşı bacağı karşılamış görünüyor,

7. Tülay lütfen geri dön.

8. berkimcan hocam bofa ne alıp satar verebilir misiniz acaba? tşk.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 60/1011 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •