Sayfa 60/262 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 2096 madde; 473 - 480 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Ben yarın ya da çarsamba bekliyorum 60 ları.
    60 🧿 MaşaAllah
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    60 🧿 MaşaAllah
    Tebrikler.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Miatek tavanda 16.6 milyon lot alışla kapattı artık abartıyorlar gibi..

4.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Miatek tavanda 16.6 milyon lot alışla kapattı artık abartıyorlar gibi..
    Miatek Amerika haberi ile hayal kurdurdu. Sadece bizde değil diğer borsalarda da böyle "Amerikan rüyası" hikayeler oldukça tutulur. Ki bence de önemli bir haberdi. İşte tüm mesele bu "hayal kurdurmak.

Ardyz'de geçen yıl yalnızca bilmem kaç kişinin istihdamını da kapsayan iş anlaşmasından sonra tavan gelmemişti. Tabi işin maddi büyüklüğü aciklanmadigi için de olabilir. Ama şirket fiyatın hareket etmesi için kışkırtıcı kap atmamasina rağmen yoluna devam ediyor. Bir de bizim patrona güvensiz derler

Alman teknoloji devi Adesso, Türk şirketi Arteno Bilgi Teknolojileri’nin tamamını satın almaya hazırlanıyor.

6. geçen hafta Mia 54 iken ARDYZ 55 idi..yarın muhtemelen Mia 70 i geçecek bizde Bofa aldığı 900 bin lotu satmaz isr 60 lı fiatlarda trade etmeye başlarız siye düşünüyorum..

7. MİA Teknoloji, yapay zekâ teknolojileri
    kapsamında; AR-GE projelerine başlanması ve çeşitli alanlarda yaptığı inovasyon
    çalışmalarına ilişkin yatırım yapılması, yeni şirket kurulması, şirket
    ortaklıkları yapılması ve üniversiteler ile ortak çalışmalar yapılarak
    nitelikli insan kaynağı gelişimine katkıda bulunulması konularında çalışmaları
    yürütmesi için MİA Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı'nın yetkilendirilmesine
    ilişkin yönetim kurulu kararı almıştır.

Şimdi MiA dan gelen KAP .. Tamamen bir algı.. Hiçbir somut bilgi yok.. Bu gibi kaplar herzaman gönderilebilir..ama bence hiçbir maddi değeri yok..

Bir algı kaç tavan yaptırıyor,adamlar işi biliyorlar......Borsa geleceği satın alıyorsa,cek,cak lı kaplar her zaman işe yararlar.

Sayfa 60/262 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •