Sayfa 609/1002 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,872
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    meşhur olamadın gitti burada işin gücün millete alıntılamadan laf sokmak ne zaman vaz geçicen bu işlerden burada .
    adamsan kim yazdıysa onu alıntılayarak yaz onu yapamıyorsun ama hep ön planda olmak isteyim işine geldinmi bunları yazıyorsun işine geldiğinde eğer endeks gidiyorsa dün yaptığın gibi go go tar tar veya bu endeks düşmez diyorsun sonra çıkıp yukardaki yazıyı yazıyorsun yazdıklarına bir daha bak istiyorsan.
    ben orta vadeli yorumlarımı 10 kere aynı şekilde söyledim...pozİsyonum net...stoploss net...

GOGOGO,TARATAR dan teknik orta vadeli yorum mu çıkardın..vay anasına..bu geyiktir..bundan sonra sana özel parantez içinde yazarım..Benim yükselecek diye 10 gündür tek yorumumu bulamazsın.

sana birazdan hala forumda olan tüm alıntıları yapıştırayım..

2 de bir TEKNİK ELEŞTİRİ YAPANLARI karşına alıyorsun..kimse sana laf atmaz sen umurumda değilsin.TAKINTILI adamın tekisin.

Senin böyle yorumun oldu mu..sen kim viobda trade etmek kim..geç onu..O YÖNTEMİNLE BUYUR ,BURADA 5 İŞLEM YAP..DİREK MC

ALİ ACER
    ,dün aynen bunları söyledi...viobda burayı aşarsa böyle olur diye..ve çarpıldı..dünkü mesajlarında var.

ARTIK KURTUL ŞU DÜNYANIN MERkezi BENİM PSİKOLOJİSİNDEN..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2. Bana yazıcak olan kim varsa ya yazdığımı alıntılasın yazsın yada özelden yazsın ,
    ortaya yazıyorum ayağına yazarsa nefes alamayacağı şeyler yazmakta benim hakkım,
    çünkü burası halka açık bir yer insanları farklı konuma sokmaya çalışıp , farklı hikayeler yaratmak istemek herkese sıkıntı yaratır başta bunu yapmak isteyenlere...herkes net olsun ateş edecek havaya değil hedef aldığına etsin.
    FORMASYON AVCISI -53

3. Ciddi ciddi ben long sanıyordum

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu arenada sen yenisin heralde, geçmiş yazılara bi bak bakıyım en son ne zaman lönk demişim,yaklaşık 3 aydır endekis poz. bile yazmadım iftira atma
    Önce 3bin sonra 30bin şeklinde stratejim mevcut
    Ayrıca borsada işlem yapan adam kar ı gördünnü anında döner, tapulu mal mı bu lönk dediğin şey
    Ne yani her go go tar tar diyen lönk mü sanıyorsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,872
    ALİ ye takipçileri eleştiri getirmişti..işte o mesajı..ALİ bu işin piri..ama bu tarz yöntemde çok açık soru-boşluk var..

Gerçekten de ALİ nin mesajını kastetmiştim..hatta rakamlar bile aynı verdim..

Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Ciddi ciddi ben long sanıyordum
    ilk short olan muhtemelen kılışdardı. Odan daha önce cort diyeni görmedim. Hakkını vermek lazım kılışdar çok iyi yerde tikkat edin dedii.

ondan sonra bozkurt dayı trent bozuldu dedi.

SPOT, BofA nın robotunda arıza mı var, işlemde YapıKredi den sonra gelirdi hep! gene piyasa satıyor birileri alıyor,

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    pıst 100 de geçen hafta verdiğimiz 5000 psikolojik bölge idi aşağı hareketin devamlılığ olacaksa ,
    yukarda 5130 bandı psikolojik bant hareketin devamlılığı açısından benim graflarda 5130 üzerin 120 dk kapanışlarda 5190-5300 bantları takip edilecek bantlar
    sen ne algı yaparsan yap yazdığımız burada pıst 100 yazıyoruz onu bile anlamıyorsun hala vıop diyor.
    pıst 100 5000 bandında geldik bunları yazdık 5300 verdik 5265 lerden satış yedi benim elimden gelen bu ,
    kimse ilede teknik konuda sıkıntım yok sadece emek hırsızları ile sıkıntım var olayıda çarptırmadan dürüst olarak yaz.
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT, BofA nın robotunda arıza mı var, işlemde YapıKredi den sonra gelirdi hep! gene piyasa satıyor birileri alıyor,
    Şişman kadın sahneye çıkmadan, opera bitmez..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 609/1002 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •