Sayfa 609/805 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Son 4 çeyrektir her çeyrekte satışlarını %41 oranında artırmayı başarmış ortalama olarak. (Bir önceki senenin aynı çeyreğine göre)

Borcu yok. 2018/9 a kadar zarar yazdığı tek çeyrek yok.

Net kar marjı %10 - 20 arası dalgalı geliyor, kur atağı yediğimiz zaman tek seferlik düşük marj, kur yataya bağladığı zaman da yüksek marj yakalıyor.

Büyüme hikayesi var, çok farklı yerlere gelecektir inşallah.

Hayırlı olsun bilanço.

Bana göre iyi yönetiliyor. Beğenmeyip kırmızı gösteren olursa, başka yerlerden mal kaydırıp elimdekine ek alabilir / bir süre taşıyabilirim. Sıkıntı yok.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Son 4 çeyrektir her çeyrekte satışlarını %41 oranında artırmayı başarmış ortalama olarak. (Bir önceki senenin aynı çeyreğine göre)

Borcu yok. 2018/9 a kadar zarar yazdığı tek çeyrek yok.

Net kar marjı %10 - 20 arası dalgalı geliyor, kur atağı yediğimiz zaman tek seferlik düşük marj, kur yataya bağladığı zaman da yüksek marj yakalıyor.

Büyüme hikayesi var, çok farklı yerlere gelecektir inşallah.

Hayırlı olsun bilanço.

Bana göre iyi yönetiliyor. Beğenmeyip kırmızı gösteren olursa, başka yerlerden mal kaydırıp elimdekine ek alabilir / bir süre taşıyabilirim. Sıkıntı yok.
    Benim icinde aynen oyle tahtaci icin hazirlanacagim, asagiya surmeyi denerse bizde extra nasipleniriz, nede olsa kenarda duran para ile yatirim yapiyorum bekleyebildikten sonra hic problem yok...

3. Cok ciddi hammadde stogu yapmislar, borclari azaltmislar,tebrik ediyorum yoneticileri, gayet isabetli kararlar, gelecekteki belirsizlikleri kontrol edebilme acisindan,

4. 11- PERSONEL BİLGİLER ve TOPLU SÖZLEŞME UYGULAMALARI

Şirketin 30.09.2021 tarihi itibariyle personel sayısı 206 dir. (31.12.2020: 188) Kuruluşumuzda
    toplu sözleşme uygulaması mevcut olmayıp personel ilişkileri İş Kanunu çerçevesinde
    yürütülmektedir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/973192

5. Millet yine bardağın boş tarafını gösteriyor
    Tire, mondi, gedza, dobur, olmuksa.
    Hepsinin PD/dd inceleyin bakalım bantaşa göre minimum 2.5 kat ile 50 kat arasında
    Yanı bantaş bunlara göre en ucuz kalmışı
    Nasipten öteye yol yok

6. satislar iyi karda sikinti yok sadece diger faliyet gelirrinde sorun oda sirketin buyumesine engel degil

7. Onunda neden oldugu acik , o kadar makina techizat aldilar uretimi artirmak icin, para faizden yatirima gecti....

8. Esas ciro bu çeyrek ve ilerleyen ceyreklerde gelecek gibi yorumluyorum. Ayrıca personel artışı ile ciro artışı da orantılı. Güzel bir büyüme hikayesi var ve fiyatı uygun.
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    11- PERSONEL BİLGİLER ve TOPLU SÖZLEŞME UYGULAMALARI

Şirketin 30.09.2021 tarihi itibariyle personel sayısı 206 dir. (31.12.2020: 188) Kuruluşumuzda
    toplu sözleşme uygulaması mevcut olmayıp personel ilişkileri İş Kanunu çerçevesinde
    yürütülmektedir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/973192
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 609/805 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •