Sayfa 61/917 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7332 madde; 481 - 488 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Sen hiç ömrün boyunca teknik analiz diye bir şey duydun mu?
    Mesela hiç blomberg tv izledin mi?
    Bu gün medyada analizlerini sunanlar suçlu olmalı o zaman!
    Haddini bil diyorum sana!.
    Benim burada bilgi paylaşan hiç kimse ile problemim yok!
    Teknik analize inanmaya bilirsin lakin bu senin için gecerli!
    Bir daha söylüyorum, bana bulaşma bak işine!
    Suç işlediğimi düşünüyorsanız bu ülkede başvuracağın makamlar var.l!
    Gider başvurunu yaparsın akıl vermek yerine!
    Benim ile uğraşma!
    Yok yancıymış bilmem ne!
    Benim kimse ile işim olmaz anladın mı?
    Sen yorumunu yap bende.
    Burası babanın sayfası değil!
     Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bak bak bak, 17de 33 olacak demiş de, geri 20ye dönecek demiş de. Bütün şarlatanların taktiğiyle ilgi çekip, gazlamalarını yapmaya kalkarsan, hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Velev ki doğru olsun, hedef vermek suçtur, 33 hedefimiz diyemezsin, tekrar 20 olacak diyemezsin. 20 iken 27.5 hedefi veremezsin

Diğer taraftan, önceki yazındakilerin tamamı da suç. 28 üzeri çıkışlar olacak dersen, ki dedin, spk ya takılabilirsin. O zaman her geldiğinde buraya getirdiğin yancılarının sana faydası olmaz..Biz 3 senede senin gibi onlarcasını gördüğümüzden biliyoruz..

Bi daha yazayım, hisse pazarlama suçtur. Ben 3 senedir, yüklü buradayım ve belki 5 sene daha olacağım. Hisse artsın elbet isterim. Ama kendi dinamikleri ile. Birileri, benim şirketim üzerinden pazarlama yapıp, küçük yatırımcıyı söğüşlemeye kalkarsa, ikazımı yaparım, gerekirse yetkili mercilere de şikayetimi yaparım.

Kimseyle bilgi yarıştırdığım da yok, gerek de yok. Yeni bilgi görürsem paylaşıyorum, o kadar. Boş boş konuşmuyorum, sayfaları kirletmiyorum

Ve tekrar edeyim, sen benim ortağım filan değilsin. Bugün varsın,yarın yok
    SM-J260F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bende 8 ken 32 yi söyledim ama içimde bide bazı özel insanlara onlar buralarda olabilir.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Herkes bilgi anlamında paylaşım yapabiliril, ben kendi adıma bunda sakınca görmem.
    Bu bilgi bir haber de olabilir temel bir analizde teknik analizde.
    Bilançolar ile ilgili gelecek konuşulabilir iken , teknik analiz diye var olan ve gelecekten haber veren bir olguyu yok gibi saymak ahmaklıktır.
    Birilerinin sürekli olarak tekniğe karşı çıkıp tehtit ve hakaretlerine bir son vermesi gereken noktada.
    Tam hisse hareketlenecekken bu kişilere adeta " bana hakaret et, bende seni yönetime bildireyim " demesi gibi bir düşünce hasıl oluyor ise.
    Ve bu kişi aynı kişi ise spk ya kimin takılacağı şimdiden bellidir diyorum ben...
     Alıntı Originally Posted by kücükyatirimci Yazıyı Oku
    bende 8 ken 32 yi söyledim ama içimde bide bazı özel insanlara onlar buralarda olabilir.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Simdi agalar, bazi seyleri aciga kavusturmak lazim.

Hissede onca senedir duran, umudun bittigi yerde umut olan, yeri geldiginde ustaligini gosteren insanlara laf soylenmesini ben sahsen kaldiramam. Kimse kusura bakmasin.

Gecmise donersek, biz 7.10 TL olan hissede herkes kazansin sabir edin deyip duran , birbirimizi pohpohlamak yerine herkese dogrusunu yanlisini soyluyoruz.
    Alinmaca gucenmece yok.

Her yatirimcinin teknik bilgi sahibi olmasi gerekmez. Rtlab 3 liradan alan ve teknigin t sinden anlamayan insanlar belkide daha cok kazandi.

Kront un bu asamaya gelmesi teknikten ziyade temeldir. Temelide veren Sn.Usta gayet basarili.
    Teknik konusunda Sn.Umut0109 gayet basarili.

Simdi gecmise donuk bir cok kez hayat kurtaran bilgi veren bu insanlara haksizlik yapilmasi hos degil.

Biz cephedeki asker gibiydik 2016-2020 kront yatirimcisi olan herkes yanyana savasti bu donem. Bu nedenle o uzun donemde yanyana savasan bu insanlarin cani acirsa sahsen benimde canim acir.

Bu nedenle saygisizlik yapmadan adam akilli bilgi paylasalim.

Yeni gelen arkadaslarin eskilere sallamadan once bilmesi gerekenler bence bunlar.
    Yoksa ister muthis teknik bilin , isterseniz 1 milyor lotunuz olsun beni baglamaz ve saygi duyulmaz.

Saygi hakedilerek alinir.Lutfen buna dikkat edelim.

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Güzel insan sen 7 tl de iken yazdık diyorsun.
    Ben 2 tl de iken yazdım bu bir.
    İkincisi ben bilgiye hayır demem.
    Bu gün kısa ve öz yazdım sadece.
    Grafikte atmadım!
    Ama bu demek değildir ki , birileri beni yeniyim diye al aşağı etsin!
    Herkes ama herkes haddini bilecek!
     Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Simdi agalar, bazi seyleri aciga kavusturmak lazim.

Hissede onca senedir duran, umudun bittigi yerde umut olan, yeri geldiginde ustaligini gosteren insanlara laf soylenmesini ben sahsen kaldiramam. Kimse kusura bakmasin.

Gecmise donersek, biz 7.10 TL olan hissede herkes kazansin sabir edin deyip duran , birbirimizi pohpohlamak yerine herkese dogrusunu yanlisini soyluyoruz.
    Alinmaca gucenmece yok.

Her yatirimcinin teknik bilgi sahibi olmasi gerekmez. Rtlab 3 liradan alan ve teknigin t sinden anlamayan insanlar belkide daha cok kazandi.

Kront un bu asamaya gelmesi teknikten ziyade temeldir. Temelide veren Sn.Usta gayet basarili.
    Teknik konusunda Sn.Umut0109 gayet basarili.

Simdi gecmise donuk bir cok kez hayat kurtaran bilgi veren bu insanlara haksizlik yapilmasi hos degil.

Biz cephedeki asker gibiydik 2016-2020 kront yatirimcisi olan herkes yanyana savasti bu donem. Bu nedenle o uzun donemde yanyana savasan bu insanlarin cani acirsa sahsen benimde canim acir.

Bu nedenle saygisizlik yapmadan adam akilli bilgi paylasalim.

Yeni gelen arkadaslarin eskilere sallamadan once bilmesi gerekenler bence bunlar.
    Yoksa ister muthis teknik bilin , isterseniz 1 milyor lotunuz olsun beni baglamaz ve saygi duyulmaz.

Saygi hakedilerek alinir.Lutfen buna dikkat edelim.

Ytd.

6. Peki.
    Herkes haddinizi bilsin kardesim adam sonra bana patliyor.

Ytd.

YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Öncelikle ayni2 kişiler olabilme ihtimali var, yok değil!
    Farklı bile olsanız, bu gün bana trader diyen birinin , benden daha fazla trader olduğunu bilirim.
    Yazıları ile kendini ele veriyor sağolsun.
    Beni kimse ilgilendirmez!
    Ben ekmeğime bakarım!
    Çok yedirdi bana kront.
    Elimden geleni sirket için yaparım!
     Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Peki.
    Herkes haddinizi bilsin kardesim adam sonra bana patliyor.

Ytd.

8. Benim Sn.usta ile , ayni kisi olabilme ihtimalimizin olabilitesi krontun temettu verme oraniyla ayni. Yani sifir.

Valla agalar ben diyecegimi acikca belirttim.Borsa kurtlar sofrasi , gruplasma degil yaptigimiz.Sadece benim bulundugum donem icerisinde saygi duydugum insanlara laf edilmesine karsi cikarim.
    Yanlis varsa duzeltilir ama karsi tarafi kucumser boyutta yapilmasina tepki veririm.

Forumun amaci bilgi paylasmak, ben sana laf soktum , ona laf caktim, haddinizi bildirecegim, kafaniza vuracagim, yapacagin teknik analizin .... ina opucuk konduracagim tarzi paylasimlara karsiyim.
    Lafimi kisisel olarak algilamasin kimse.

Benim amacim KY i sirket hakkinda bilgilendirmek. Ne buyuk yatirimci umurumda ne de kagida ana avrat sovenler.

Kalin saglicakla

Ytd.

Sayfa 61/917 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •