Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 620/1004 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Viop XXXV

rahmetli yaşar erdinc.allah rahmet eylesi.

url=https://www.hizliresim.com/dmiipts][/url

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
    Kabağı tercih ederim
    5,6 yıla kim öle kim kala
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Hocam forumda çok güzel konular var .
    Herşeyi anlatan insanlar var .
    Burdan bu şekilde bir talep biraz kolaya kaçmak gibi oluyor..
    Bir de kimse kimsenin sistemini kolayca benimsemez..
    Bu iş sizde biter

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sevgili forumdaşlarım Matriks başlığına da yazdım burdan da yazayım belki bir yardımsever çıkar...

Matriks proğramında yeniyim 2 gün önce lisansını satın aldım. Geçmişte kullandığım 5-16 üssel ortalamanın X30 vadeli endeksindeki performansını test etmek istedim. Youtube da Matriks Formül Sihirbazı Kullanımı videosu yardımıyla formülü oluşturdum ama sistemi nasıl test edeceğimi nasıl yorumlayacağımı bilemedim.birde optimize seçeneği var galiba , çok karışık tam olarak sistem oluşturup , optimize edip en karlı sinyalleri hangi göstergelerin verdiğini anlamak herhalde aylarımı alır.

Rica etsem acaba bir forumdaş yardım edebilir mi ? X30YVADE endeksinde günlük,saatlik,30 dakikalık veya diğer periyotlar tüm varyasyonları ile...Hareketli ortalamalar içerisinde en karlı kesişmeler hangi hareketli ortalamlar ve hangi zaman diliminde oluşuyor..türü basit,üssel,ağırlıklı hangisi caba ? dediğim gibi bir test çok mu zor ve zaman alan bir şey acaba ? yardım edebilecek bir forumdaş çıkarsa çok sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by LaNCe Yazıyı Oku
    Sevgili forumdaşlarım Matriks başlığına da yazdım burdan da yazayım belki bir yardımsever çıkar...

Matriks proğramında yeniyim 2 gün önce lisansını satın aldım. Geçmişte kullandığım 5-16 üssel ortalamanın X30 vadeli endeksindeki performansını test etmek istedim. Youtube da Matriks Formül Sihirbazı Kullanımı videosu yardımıyla formülü oluşturdum ama sistemi nasıl test edeceğimi nasıl yorumlayacağımı bilemedim.birde optimize seçeneği var galiba , çok karışık tam olarak sistem oluşturup , optimize edip en karlı sinyalleri hangi göstergelerin verdiğini anlamak herhalde aylarımı alır.

Rica etsem acaba bir forumdaş yardım edebilir mi ? X30YVADE endeksinde günlük,saatlik,30 dakikalık veya diğer periyotlar tüm varyasyonları ile...Hareketli ortalamalar içerisinde en karlı kesişmeler hangi hareketli ortalamlar ve hangi zaman diliminde oluşuyor..türü basit,üssel,ağırlıklı hangisi caba ? dediğim gibi bir test çok mu zor ve zaman alan bir şey acaba ? yardım edebilecek bir forumdaş çıkarsa çok sevinirim.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...55#post2598055

Zamanında kıymetli bir forumdaşım böyle bir yazı yazdıydı ..işinize yarar mı ?

Bol şans
    Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by LaNCe Yazıyı Oku

Böyle soruları ilk önce youtube'a sormalısınız. Artık her sorunun cevabı orada mevcut çünkü sizden önce yüzbinlerce kişi tarafından soruldu ve kullanıldı. Sevgili Kıvanç ÖZBİLGİÇ 'in videolarını izleyin ve twitter hesabını takip edin. Matriksle ilgili bütün gerekli bilgiler mevcut. Avrupa ve dünyanın en önemli kodlama üstadlarından. Kendi yazmış olduğu ve bildiği tüm indikatör, tarama ve sistem formüllerini google drive üzerinden herkese açık paylaşıyor. Başka birinin doğrusu üzerinden kestirme yol aramayın. Araştırın, inceleyin, eleme yapın, faydalı olanlardan kendi sisteminizi kurun. İlk önce youtube'ta araştırın... Hareketli ortalama olmayan teknik analiz kesinlikle olmaz ama sadece iki ortalamayla da analiz ve sistem olmaz... Yoksa her şey çok kolay olurdu... CR7

https://twitter.com/kivancozbilgic
    https://www.youtube.com/watch?v=_JVgHnkDqBM (SYSTEM TESTER ANLATIMI MATRİKS)
    https://www.youtube.com/watch?v=e5m9lw9fryk (ROBOT KURMAK ÇALIŞTIRMAK MATRİKS)

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

6.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Kabağı tercih ederim
    5,6 yıla kim öle kim kala
    Tabii ..enflasyon da varken ..
    Hayat hoş gerisi boş

7. Sayın Yaşar Erdinç'ten çok şey öğrendim,ÖĞRENDİK ..çoğu kişi bilmez ama şu an yazdığımız bu forumun temelleri de (dolayısıyla bir çok borsa platformu ) onun sayesinde atıldı zamanında ..cennet mekan olsun İNŞALLAH
    Hayat hoş gerisi boş

8. Bizim borsada uzun vadeli düşünmek RTE olduğu sürece hiç mantıklı değil. Ülkede maliye bakanı bir twet ile istifa ediyor ortada yok. Dolar düştü. Şimdi bu ülkede akp li bir ilçe başkanı ile hukukî bir davanız var kazanabilirmisiniz. Valibey il başkanı ile tartışıyor görevden alınıyor. Şuan ki durumda hukuk demokrasi adalet liyakat yok iken nasıl uzun vade düşüneceksin. Seçim olsa ve sonucu kabul etmeyip bir dalavere ile tekrar seçim olsa. RTE kazanıncaya kadar seçim olsa ve oluruz. Mühürsuz oy var. YSK nin hepsini RTE atamış. Ben abartılı bir fark olmazsa gideceğini hiç düşünmüyorum

Sayfa 620/1004 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •