Sayfa 623/1002 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    nasıl yani ? %2 değildir. 6 lira artmadı ki... 22 şubat PPK da sürpriz 200 baz puan bekleyenler varmış. Eğer faiz artışı olmazsa gavur parası 2 lira artarmış. Bakcağız.
    % 2
    6 Lira değil 60 kuruş yapar da neyse.

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu emekli milleti 3000 lira ikramiyeyi görünce işte budur deyip sevinçten zil takıp oynamaya başlamış. Bence de çok vermişler ehtiyar bunaklara 3000 lira bile fazla bak Reyis te demiş eskiden ikramiyemi vardı diye ya da bu minvalde bi şey...
    Bir tane Kanadalı abimiz var, bunları ona anlatsanız.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Millet mutluymuş zaten.
    Her geçen yıl mutluluğumuz da artıyormuş.

https://www.aa.com.tr/tr/yasam/yasam...klandi/3139222

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    % 2
    6 Lira değil 60 kuruş yapar da neyse.
    Beyin yerine sümüksü bir sıvı taşıdıkları için, troller de hesap kabiliyeti yoktur.

Yeme, içme ve ş.çma işlevleri vardır sadece, 30 × 2 % = 0.6 onlar için imkansız bunu anlamak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Millet mutluymuş zaten.
    Her geçen yıl mutluluğumuz da artıyormuş.

https://www.aa.com.tr/tr/yasam/yasam...klandi/3139222
    Hapla oluyor o mutluluk. Başkan gitti doktora musmutlu geldi. Bak makine deliyor mu diye sağa sola saplamaya başladı. Delinenler sola delinecekler sağa sıra olalım lütfen.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir tane Kanadalı abimiz var, bunları ona anlatsanız.
    İşim olmaz, ordan burası net görünmez ben seçimde emeklilerin ekserisinin safları sıklaştıracağını ve ampule mührü basacağını biliyorum.
    Az zaman kaldı yaşayıp tekrar aynı şeyi tecrübe edeceğiz.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Beyin yerine sümüksü bir sıvı taşıdıkları için, troller de hesap kabiliyeti yoktur.

Yeme, içme ve ş.çma işlevleri vardır sadece, 30 × 2 % = 0.6 onlar için imkansız bunu anlamak.
    Başkanım işin bittiyse güdük Ayhani harcayalim azıcık. Ayhan başkan ile rakı içmişliğim var demiştiniz. Sizin boy 1,82 Ayhan başkanın boy 1,30. Ortamda mikroskopla mi buluyordunuz Ayhan başkanı. Allah muhafaza üstüne basmak var.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Başkanım işin bittiyse güdük Ayhani harcayalim azıcık. Ayhan başkan ile rakı içmişliğim var demiştiniz. Sizin boy 1,82 Ayhan başkanın boy 1,30. Ortamda mikroskopla mi buluyordunuz Ayhan başkanı. Allah muhafaza üstüne basmak var.
    Sen kısa yoldan cennete seyahat etmek istermiş görüntüsü veriyorsun, zaten adresin , herşeyin onda mevcut walla dikkat et derim bu işler boya bakmaz ben çok kısa adam gördüm bayağı uzun adam harcayan ha be bu arada 1.80 im yani boy sıkıntım yok buna rağmen yazdım,
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 623/1002 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •