Sayfa 63/595 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 497 - 504 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Vakit Geldi.

Geçmişte olduğu gibi yine ortamı gerelim.

Borsacı ile olmayan belli olsun. Kimler geldi kimler ruh oldu..
    R_1285.jpg

Para mı ?

Denizde su, bizde para...
    Son düzenleme : izmirli_hoca; 27-09-2018 saat: 09:14. Sebep: Resim görünmüyor

2. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Günaydın
    Ya PATRON' u kandırıyorlar ; ya da PATRON herkesi kandırıyor?
    ytd.
    Saygılar,

Bu senedi alıp elimde tutalı,altı yılı geçti yedinci yıldayım,belki daha fazla,arşive bakarsanız bununun için vazgeçtiğim senetleri aldığım fiyatlarla yazmıştım,onların son durumu ile bunun son durumuna bakarsanız. Devasa bir fark var.o günlerdede,beyanatlar,dergilere açıklamalar,müthiş olacaklar,sabredinler,vs.vs.yani bu günün aynısı.maalesef inandık, güvendik ve aldık.bizi uyaran samimi insanlarda olmadı,ben onun içindir ki bu yaşadığım tecrübeleri aktarıyorum.ky alırken on kere düşünsün diyorum.senette olanların ise taktir hakları kendilerinindir.Bunlar sadece tecrübedir.yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.
    Son düzenleme : Badi; 27-09-2018 saat: 10:58.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Hergun bir onceki gunu aratarak devam ediyor. Yahu olumlu paylasim yapanlarin ve yonetici patronlarin her paylasimi çöp olurmu yatirimciyi ters koseye yatirirmi.....burda yaklasik iki senedir bence hersey çöp oldu. Anlasilan on yildirda boyle.
    Bu duzeni patrondan baska kim kurgular ve uygular ....baska birileri varsa .....ozrü kabahatinden buyuk olur. Onun icin yasanan tecrubelerle
    yeni vaatler dillendirmek hisse fiyati ile parelel olmadiktan sonra yatirimcinin akliyla dalga gecmektir.
    Artik paylasim yaparken buna ozen gosterin derim.....komik duruma dusmeyin derim. Capsizlarin yemi kesilirse daha durust olacaklarini dusunuyorum. Tahtada mal yok diyenler ede an itibari 2.97 ort. tavana kadar 187 K mal var.
    Kendilerinin degilse huplet be capsiz.
    Yalan....yalan....yalan...
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu "imtiyaz" olayı, güvendikleri dağlar,

bir gün olur yıkılır gider.

Bizden söylemesi..

Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Bu "imtiyaz" olayı, güvendikleri dağlar,

bir gün olur yıkılır gider.

Bizden söylemesi..
    İşte bende yıllardır bu imtiyazın yıkılmasını bekliyorum.görürmüyüm bilmem.onun içindir ki burada müebbetim.onun içindir ki arnavut inadım.onun içindir ki pire için yorgan yakmam.Bir gün gelipte,bağrı kıllı birinin çıkıp,şirketlerini ele geçirmesi en büyük temennim.Bana çektirdikleri acının bin katını çekmelerini canı gönülden istiyorum.O gün geldiğinde en çok ben sevineceğim.

8.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    İşte bende yıllardır bu imtiyazın yıkılmasını bekliyorum.görürmüyüm bilmem.onun içindir ki burada müebbetim.onun içindir ki arnavut inadım.onun içindir ki pire için yorgan yakmam.Bir gün gelipte,bağrı kıllı birinin çıkıp,şirketlerini ele geçirmesi en büyük temennim.Bana çektirdikleri acının bin katını çekmelerini canı gönülden istiyorum.O gün geldiğinde en çok ben sevineceğim.
    Gittim aynaya baktım. Bir hayli "ALİ" den mişim.. Nasip ..

Sayfa 63/595 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •