Sayfa 631/761 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. avm kiraları dolar cinsinden..

izmir optimum daki arkadaşım bu hafta 85 bin olan kiram 120 bine çıktı dedi... bir çok avm şirketi çok zora düşecek 3 ay içinde üzülerek söylüyorum borçlu olanlarda iflas haberlerinin düşmesi bile gündemde.. pazarlama şirketlerinde risk çok yüksek... yinede ortak arıyorum derse ortalık şenlenir.. yoksa riskli bir hissedeyiz.. her türlü risk ve beklentiyi bilerek hissede olun..

2.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    olağan dışı gelirlerden 7.1 milyon kar gelmiş bu olmasa......
    Birçok hissede sene sonu itibari ile faaliyet dışı kar bölümünde yükselişler olacaktır

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,020
    bilançoya bakan atladı kağıda. DERIM bilanço veya temettü kağıdı değil. Spek efendinin insafına kaldı işimiz

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    avm kiraları dolar cinsinden..

izmir optimum daki arkadaşım bu hafta 85 bin olan kiram 120 bine çıktı dedi... bir çok avm şirketi çok zora düşecek 3 ay içinde üzülerek söylüyorum borçlu olanlarda iflas haberlerinin düşmesi bile gündemde.. pazarlama şirketlerinde risk çok yüksek... yinede ortak arıyorum derse ortalık şenlenir.. yoksa riskli bir hissedeyiz.. her türlü risk ve beklentiyi bilerek hissede olun..
    kur u sabitlerler o sıkıntı değil, ortak tan vazgeçtik, hedef belli önce sermaye arttırımı sonra pazarlama ile birleşip güçlü bir yapıya kavusmak.. işletme sermayesini güçlendireceklerini söylediler zaten.bekleyip göreceğiz
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5. Defacto beymen halka arz yapıp riski azaltmak istediler arzlara talep gelmedi derimden hala net bir atılım yok.. Aile şirketleri böyle anlarda malesef geç kalıyorlar... Çok önceden riski düşümeleri gerekirdi...

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : mdal; 15-08-2018 saat: 13:52.

6.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    kur u sabitlerler o sıkıntı değil, ortak tan vazgeçtik, hedef belli önce sermaye arttırımı sonra pazarlama ile birleşip güçlü bir yapıya kavusmak.. işletme sermayesini güçlendireceklerini söylediler zaten.bekleyip göreceğiz
    bu teklif yapıldı bazı avmlere.. sahipleri yabancı olduğundan yanaşmadıklarını biliyorum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Bakan şimşek zamanında ortak alın yada söylediğin gibi halka arz yapın dedi, buda bence pazarlama ile birleşip riski indirecek yoksa puf

Satmadığım hergün pişman oluyorum.

Huawei Mate 10 pro cihazımdan hisse.net mobile app gönderildi.

Sayfa 631/761 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •