Sayfa 64/211 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Varant 24

1. Piyasada tat yok bugun isikb yi verdik. Hayirlisi. Simdilik flat.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Sayın bb79,

Bilgi dolu girdileriniz için sonsuz teşekkürler.
    rica ederim faydam oluyorsa sevinirim.

3. Özel kutunuza bakabilirsiniz sayin bb79 mesajinizi yanitladim.

Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Özel kutunuza bakabilirsiniz sayin bb79 mesajinizi yanitladim.

bende yanıtladım. sizde bakabilirsiniz.

bu arada endeksler ağırmı hareket ediyor yani 500 puanlık bir harekete 2 kademe oynuyor viopta 500 puan iyi puandır varantta fazla hareketmi olmuyor yoksa banamı öyle geldi !!!!

varantçı arkadaşlar telekomun satım varantları iş yaparmı önümüzdeki günlerde?

Türk Telekom bankalara olan borcunu ödeyemiyor ve 23 Ağustos'a kadar ödeme yapmazsa Hazine şirkete el koyacak
    Türk Telekom borçlarını ödeyemez hale geldi. Şirket 580 milyon dolarlık borcunu ödeyemiyor ve 23 Ağustos'a kadar ödeme yapmazsa Hazine şirkete el koyacak

6. Bu tür beklentilerle varanta yatırım yapmamanızı tavsiye ederim. Daha önce çok ağzım yandı böyle. Yazdığınız durum belki de olumlu algılanır piyasa tarafından.

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    varantçı arkadaşlar telekomun satım varantları iş yaparmı önümüzdeki günlerde?

Türk Telekom bankalara olan borcunu ödeyemiyor ve 23 Ağustos'a kadar ödeme yapmazsa Hazine şirkete el koyacak
    Türk Telekom borçlarını ödeyemez hale geldi. Şirket 580 milyon dolarlık borcunu ödeyemiyor ve 23 Ağustos'a kadar ödeme yapmazsa Hazine şirkete el koyacak
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Bu tür beklentilerle varanta yatırım yapmamanızı tavsiye ederim. Daha önce çok ağzım yandı böyle. Yazdığınız durum belki de olumlu algılanır piyasa tarafından.
    tavsiyeniz için teşekkürler çoğu satım varantı düşmüş zarar ediyor belki bende nasiplenirim diye düşünmüştüm. ama uyarınızda çok haklısınız tekrar teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    tavsiyeniz için teşekkürler çoğu satım varantı düşmüş zarar ediyor belki bende nasiplenirim diye düşünmüştüm. ama uyarınızda çok haklısınız tekrar teşekkürler
    Şu an şekil A da gördüğünüz gibi dediğim olay gerçekleşmiştir
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 64/211 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •