Sayfa 64/369 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 505 - 512 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    UMARIM SİNYALİ alıp kozala girdiniz.
    Açık düşüş belirtisi olmadıkça kazanılmaz belki ama kar etmek içinde keyiflerini beklemek gerekiyor speklerin. Gerçekten ben böyle günlük trend ler yapan bir kağıt daha hiç görmedim. 3 bize 1 size gibi acayip bir taktikleri var.

Zaten iki ihtimal vardı kendi tarzına göre bu gün ya düşüş sinyali verecekti yada günlük hareketini yapacaktı.

Yalnız 150 ye sağlam bir giriş yaptı.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş vergi dairesi karından zaten oda vardır.
    Benim demek istediğim vergi dairesine verilen beyan ile
    TMSF başkanı rakamları uyuşmuyor gibi geldi onu demek istedim
    Bankalara zaten stopaj olarak vergi ödendiği için verginin vergisi olmuyor diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. dünya piyasaları iyi değil çok. yarın 152den de dönebilir. sert düşüşlere karşı kenarda paranız olsun fazla hırs yapmayın. para derken zgoldf altın fonu var borsada acil durumda anında satıp hisse alabilirsiniz. ya da endeksin tersine hareket edebilecek rysas uluun gibi hisseler hedge amaçlı olabilir. rysas ucuz ama uluun tartışılır kısa vade tehlikeli olabilir. mart ayında ereğli 1000 lota 1500 gibi temettu verecek, kozal yukseldi diye korkan varsa bu iyi bir secenek olabilir sonra yine kozala bekleriz tabi. bu arada bankaları bugün fena verdiler nedenini şimdilik bilmiyorum ama işc yapı vakıf bedava gibi.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Açık düşüş belirtisi olmadıkça kazanılmaz belki ama kar etmek içinde keyiflerini beklemek gerekiyor speklerin. Gerçekten ben böyle günlük trend ler yapan bir kağıt daha hiç görmedim. 3 bize 1 size gibi acayip bir taktikleri var.

Zaten iki ihtimal vardı kendi tarzına göre bu gün ya düşüş sinyali verecekti yada günlük hareketini yapacaktı.

Yalnız 150 ye sağlam bir giriş yaptı.
    Bir ihtimal daha var. Oda sevmek mi dersin ? Seni anlaya bilene aşk olsun. Beyin yakarsın mazallah.

5. Vergi dairesine sunulan, geçmiş geçici vergi beyanları.

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar TMSF.baskani
    Kozalin 512.639.000 TL.vergi ödeyeceğini açıklamış
    Kurumlar vergisi yüzde 20 olduğuna göre 2.560.000
    Blanco karı tahmin ediyorum
    Takas ve teknikcilerin onguruleri tutmaması bir hissenin temelinin vede beklentisinin nekadar önemli olduğunu bir kere daha gösterdi
    Mollakara rezervi açıklansada
    Önümüzü daha iyi görsek
    Blanco şeker yatırım bilgisine göre bu hafta geliyor
    Yy.tavsiyesi değildir
    Sagliklar
    Net kar, ödenen vergiden sonra ortaya çıkar. Bu hesaba göre, net kar 2.560-512 olacaktır. Yani kar 2.048 olur.. 2.560 değil.
    ...

7.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Net kar, ödenen vergiden sonra ortaya çıkar. Bu hesaba göre, net kar 2.560-512 olacaktır. Yani kar 2.048 olur.. 2.560 değil.
    bir ay önce 650 milyon kar gelecek demiştim
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,391
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 64/369 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •