Sayfa 64/123 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 505 - 512 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    KESİNLİKLE HAKLISIN... bilanço, kar, zarar,ucuzluk .. hepsi boş.. tüm hisselerde tüm köşeler tutulmuş. hangi hissede ky azaldıysa o hisse uçuyor. biz ise malesef ayes alarak yanlış ata oynamış bulunmaktayız. içimizden birkaçımız satmadıkça da maalesef hisse yükselmeyecek bu belki aylar belki yıllar alır. bilemeyiz , şans tamamen şans. biraz detaylandırayım;

yakın zamanda elimde isbir vardı 50 lot maliyt 350 tl ler. 400 lerde sattım. hisse şuan 8.000 tl.
    ıdeas vardı 10.000 adet 4,02 maliyet- 6,33 sattım hisse şuan 68 tl
    ozerden vardı 2,10 maliyet 3,10 larda sattım şuan 12 tl lerde.

aldığım karlarla ayes aldım. maliyet 10 hisse şuan 13 tl. demek istedğim tahta yapıcılar keriz değil, doğal olarak güdemeyecekleri eşşeğe deh demiyorlar. biz burada 3 haneleri beklerken adam belki de kol bile kestirebilir bizlere ))
    al sat dan ziyade bekleyen kazanır. buna dair bir çok meşhur söz bulabilirsin borsa özelinde, tabi doğru şirketteysen. Şuan yeni incelemeye başladım bu şirketi ve gayette güzel görünüyor şuana kadar. bakalım biraz daha araştırmalı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. şirkette bir sıkıntı yok ama tahtacıda bir sıkıntı var sinegin yagını çıkartan cinseden çıktı şansımıza...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Ben kesinlikle bekliyecegim,ve her ay da almaya devam edeceğim...

4. Ayesin cirosu geçen yıla nazaran 300 milyondan 600 milyona yani iki kat artmasına rağmen,bürüt kârı 15 milyondan 45 milyona yani 3 kat,net kârı ise yaklaşık 3 milyondan 15 kusur milyona yani 5 kattan fazla artmış.Bu rakamlar gelecek için beni umutlandırıyor.Tabi bura da diğer önemli etken piyasa koşulları olacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by sivaslı58 Yazıyı Oku
    Ayesin cirosu geçen yıla nazaran 300 milyondan 600 milyona yani iki kat artmasına rağmen,bürüt kârı 15 milyondan 45 milyona yani 3 kat,net kârı ise yaklaşık 3 milyondan 15 kusur milyona yani 5 kattan fazla artmış.Bu rakamlar gelecek için beni umutlandırıyor.Tabi bura da diğer önemli etken piyasa koşulları olacaktır.
    Piop bırak çoğu alt pazar diyil ana pazar lik hisse bakma çoktan üst lige çıkması lazımdı ama sahipsiz üvey evlat muamelesi görüyor kâr marjını biraz daha artırsa acaip bilançolar bile açıklar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Allah belanı versin nokta............................

7. Allahin cezasi hisse. Herseye ragmen satmicam 10.000 adete cikaricam hisselerimi suan 7500 adet civari. Bist göçmesin yeter, 2 fabrikasi ve 20 dönüme yapilmasi gereken 3. Fabrikasiyla bu piyasa degerinde tutmayi spek değil feristahi gelse benden alamayacak. Batsin fabrikalar kapansin, batsin sirket , batsin param raziyim.

8. Kanal İstanbul devlet garantisi haberi resmi gazetede yayımlanmış.. Bakalım hissemize yansıyacak mı?Bu arada 2020 faaliyet raporunu okudum ben şahsen şirketin geleceği açısından daha da umutlandim.Beklemeye ve fırsat buldukça alımlara devam

Sayfa 64/123 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •