Sayfa 643/992 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Burganda normal hesabın var ise dijital geçmek için normali kapatman gerekmektedir.
    Yani hem güldüren hem de dijital olamıyor. Düşündürücü ama maalesef böyle...
    Oluyor kim diyor olmuyor diye.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    %12-13'lere hatta 9-10'lara da alışılır.

24'ten 21'e indi vayyy dendi, 18 oldu ohoooo dendi 15 oldu bitti bu iş dendi şimdi de 12 civarı.
    Bu arada hep dolar dolar dendi o daha beter durumda.
    Yani herşey gibi bu oranlara da alışılacak.
    Tüm dengesizlikler sonunda dengeye kavuşur. Yer kabuğu bile dirence dayanamıyor deprem oluyor.
    Bu ülkede %15 stopaj varken yani 12 faizin neti 10,2 iken para bulmanız zor.
    Bu ülkede yaşadığımız ekonomik zorlukların temelinde tüketim azlığı değil tasarruf açığı olduğuna göre bu faizlerle problemleri çözemezsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,352
    Reyiz demis ki faisler tek haneye inince enflasyon tepetaklak olacak.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,352
    Mevduatcinin cilesi daha bitmemis gorunuyor..
    Syg,

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ara odeme yoksa 1 yıllık bılesıgı bıle duser kaldıkı 5 yıllık .sekerın sermaye rasyosuda kotuydu en son baktıgımda yanı paralazım bılanco makyajı ıcın.
    Bu tur oneriler bir sey gosteriyor ya faizler de ya da dolar tl nin gelecegi
    Mesela subatta akbank 5.17 olan da bana dolari I boz tl yap getir yillik brut 20 vererim dedi.gittim tam dolar aldim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,352
    https://www.aa.com.tr/tr/politika/ye...tbmmde/1625251

Bu hali ile gelmis meclise...

Syg,

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Tüm dengesizlikler sonunda dengeye kavuşur. Yer kabuğu bile dirence dayanamıyor deprem oluyor.
    Bu ülkede %15 stopaj varken yani 12 faizin neti 10,2 iken para bulmanız zor.
    Bu ülkede yaşadığımız ekonomik zorlukların temelinde tüketim azlığı değil tasarruf açığı olduğuna göre bu faizlerle problemleri çözemezsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bulursun hocam bulursun ne yapacak millet .eriyor meriyor , .kac kisi takip edecek dolar al satı .borsa zaten kumarhane olarak goruluyor .dolarda alip yatsan nereye kadar yatacaksin .bi kere su var tasarruf sahipleri mevduatci faiz az da olsa cokta olsa biriktirdigi paranin arttigini gormek ister .kizima aktiften hesap actirdim 10 bin tl ..diyorum ki her ay 200 tl aliyorsun .bakiyorum ki her ay daha para biriktiriyor.bu risksiz fonda olabilir.diger taraftan adam biriktirmis emekli olmuş.bankadaki faizinden her ay takviye yapiyor.eriyecek diye yemesin mi niye biriktirmis .dudu abi her ne kadar tl iluzyondur diyor hakli belki lakin bu is karakter meselesi .o acaba tum hisselerini satip tl mevduata gecermi mumkun degil dusuncesi bile yer bitirir. Mevduatcida borsadan tek lot bile almaz .ha dogru yanlis tartisilir ..syg

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    ABD yi arkana alarak (sözünü dinle, f35/patriot vs icin anlaşmaya çalış) doların frenine bas. Masa uzerinde enflasyonu düşük göster. Nasıl olsa dolar frende, masa üzerinde enflasyon düşük deyip faizleri indir. İşte yapılan tam da budur

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Iyide nereye kadar?

Sayfa 643/992 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •