Sayfa 645/1081 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by poorandrich Yazıyı Oku
    SODA düşen trend 5,15 kırıldığında ve üstünde kaldığında çok hoş olacak, haftalık macd tam kesme anında, Sacrosanct üstadın orta vade alıp unuttuğu kağıt...

SODA GÜNLÜK

SODA HAFTALIK

YTD.
     Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bu soda çok gider ben size diyem. gemiyi erken terk etmeyin.
    Üstadım 14 marta bahsetmiştim, endekse göre de yukarı gitti, TUPRS ve SODA orta vade iki hissede yukarı yönde ortalamalar kırılıyor, ortam ne olur bilemiyorum ama bu hisselerde orta vade görüntü iyi duruyor...

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bu soda çok gider ben size diyem. gemiyi erken terk etmeyin.
    soda mi petkim mi tüpraşmi yunsa mi para oldukça aliyom fiyatına bakmiyom bile satmaya elim varmıyor bu borsaya çok para lazım cooook

3. Yüzde 50de Dolar EURO ya kaynak lazim bu gidişle

4. ASUZU yeni favorim, fincan kulp tamam, pazartesi piyasaların durumunu takmaksızın bir şeyler yapar diye düşündüğüm için kağıda girdim.

Herkese hayırlı haftalar, sacro hocam sana da iyi haftalar...

5.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Ekonomi Bakanı Zeybekci: "En kısa sürede tekstil ve konfeksiyonda yatırımlar artık teşvik kapsamına alınacak"

Çaputların yükselmesinin nedeni ortaya çıktı.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu haber TEKSTİL hisseleri içinde çok çok geride kalan Menderes için de umarım DİRİLİŞ'in habercisi olur. Hem endeks olark hemde açıkladığı KAR'a göre haLa diplerde sürünüyor, diğer tekstiL hisseleri ile zaten karşılaştırmak da çok yanlis olur Menderes hariç hepsi uçtu.

Umarım; Pazartesiden sonra Menderes için yeni bir başlangıç olur, ÜSTAD'Ların da değelri bilgilerini almak isterim.

Syg
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

6. İyi ki bu forum var..Diger forumlarda aptallaşıyorum..Bu forum olmasa hala ekgyo tutuyor olurdum..59 dan sattım..Yüzde 10 ekledim.Döndüm geldim kağıt 52-53 çalışıyor hala..Adam diyor ki "Ben çıkmasını istemiyorum.Düşsünkü daha fazla alayım.."😀 Kağıdın yerinde sayıyor olmasından iki ileri 3 geri gitmesinden zevk almaya başlamış.."Bas bas spek efendi nereye kadar diyor.."Tam 8 aydır aynı terane..Elde var sıfır..

Bu forumsa beyinde şimşekler caktırıyor..Helal olsun sacroya..Hem para kazanıyor hem kazandırıyor..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

7. Sacro kardeşim haftaya karelin haftası olur diyorum.sizin öngörünüz nedir....ytf

8. Sacro candir gerisi heyecandir...😆😆😆💶💷💴

Sayfa 645/1081 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •