Sayfa 647/1016 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 8127 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Ya da koreyi düşünün 30 yil önce hyundai mi wolkswagenmi denseydi millet gülerdi şimdi kimse gülmüyor.adamlar üretim aksini doğuya kaydirdılar.artik batının işi zor.bu kararı veren de batılı birileri

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Misal huawei mi apple mi ciddi ciddi artık bu tartışılıyor on yıl önce bu hayaldi
    2000 başlarında Samsung un pazar payı %3-5 idi..bu bir gösterge olmayabilir..

Ya da koreyi düşünün 30 yil önce hyundai mi wolkswagenmi denseydi millet gülerdi şimdi kimse gülmüyor.adamlar üretim aksini doğuya kaydirdılar.artik batının işi zor.bu kararı veren de batılı birileri
    dolar olmazsa hepsinin işi sakat..

Çin sermaye kontrolü uygulayan bir ülke..maksat dolar çıkmasın..

Elbet ucuz işçilik için oldu da sonuç ne oldu.bu adamların milliyetleri yok.o yüzden artık cinli oldular.amerikali olmadan öncede ingilizdiler .bu değişimleri yapabiliyorlar.mumkun yani

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    dolar olmazsa hepsinin işi sakat..

Çin sermaye kontrolü uygulayan bir ülke..maksat dolar çıkmasın..
    2015 di sanırım..Çin %3 lük bir deval yaptığında rezervlerinden 1 trilyon dolar kaybetti..bu korkan paranın gördüğü balonu görmemiz lazım..

Doların sahibi fed.fedin sahibi kim diyorum.komplo teorilerine girmeyelim diyorsunuz.iyi de cevap bu noktada zaten.dolar da adamların en güçlü silahı.dolar dünyanın parası amerika ile alakası bizimle olduğundan farklı degil

Cindede bankacılık sistemi sorunlu.dunyanin batık kredisi var.ama alacaklılar zaten olağan şüpheliler.cinin olayı cari fazla vermesi batması istenmiyor ordaki sistem tüm dunyaya simule edilecek.salgini düşünün salgın bile cine yaradı.aylardir salgınla uğraşmıyorlar ve tam gaz üretim yapıyorlar.

Doların sahibi fed.fedin sahibi kim diyorum.komplo teorilerine girmeyelim diyorsunuz.iyi de cevap bu noktada zaten.dolar da adamların en güçlü silahı.dolar dünyanın parası amerika ile alakası bizimle olduğundan farklı degil
    Dedikleriniz anlıyorum Sn. Hkm..bu konuda pek çok kişi benzer düşünüyor anladığım..Rockefeller ailesi vs. Çin i üs olarak seçti ..ben bu konuları bilmiyorum gerçekten, belki yanılıyorum ama olaylara tek düze bakıyorum diyebilirim..

Sayfa 647/1016 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •