Sayfa 66/662 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 5290 madde; 521 - 528 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ozellikle Bu kagitta temel mukemmel olduguna gore Teknik de otomatik isleyecektir ki en onemli sahip olmaniz gereken mental kuvvet sadece . Keske unutabilecegim hesabi kitleyecegim bir miktarla girmis olsaydim , rahmetli yasar hocanin anlattigi hikayedeki gibi gercekten unutacagin bir Sirket , 10 sene bakmissin ve hayal etmemis yerlere gelmis etmis .

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ozellikle Bu kagitta temel mukemmel olduguna gore Teknik de otomatik isleyecektir ki en onemli sahip olmaniz gereken mental kuvvet sadece . Keske unutabilecegim hesabi kitleyecegim bir miktarla girmis olsaydim , rahmetli yasar hocanin anlattigi hikayedeki gibi gercekten unutacagin bir Sirket , 10 sene bakmissin ve hayal etmemis yerlere gelmis etmis .
    Yapmadikmi yaptık 6 yıl hiç satmadim USD alsam daha çok param oluyordu yada altı sorun sahipleri

3. O zaman zamani gelmis sayin armada , 6-7 senede saglam iyi Kagitlarin hepsi dolari gecti Bu da o zararimizi karsilar Merak etmeyin , bi anda 17-18 deki kagidi 140 da gorursunuz Benim Bu sene fmizp de yasadigim gibi . 5 sene Hamal gibi tasidim 13 tl maliyetle 34 olunca sattim Dolar bazinda kurtardim diyince sonra 140 oldu , Internet bankaciligini 1 sene kitlesem emekli oluyor musum megerse. Neyse Algyo da ayni potansiyel fazlasiyla mevcut , Biz kalir miyiz bilmem de , bu kagidin bir ruzgarla ki o da spek patron isbirligi ile 70-80 bandina cikmamasi icin bir sebep yok

4. Acayip bir savaş var iş yatırıma karşı yapı kredi bank of

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    O zaman zamani gelmis sayin armada , 6-7 senede saglam iyi Kagitlarin hepsi dolari gecti Bu da o zararimizi karsilar Merak etmeyin , bi anda 17-18 deki kagidi 140 da gorursunuz Benim Bu sene fmizp de yasadigim gibi . 5 sene Hamal gibi tasidim 13 tl maliyetle 34 olunca sattim Dolar bazinda kurtardim diyince sonra 140 oldu , Internet bankaciligini 1 sene kitlesem emekli oluyor musum megerse. Neyse Algyo da ayni potansiyel fazlasiyla mevcut , Biz kalir miyiz bilmem de , bu kagidin bir ruzgarla ki o da spek patron isbirligi ile 70-80 bandina cikmamasi icin bir sebep yok
    İnşallah diyeyim çok şey yazarım ama yazmaktan usandım yükselsin artık

6. Yuh be kim basiyo ya

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 70-80’ciler hemen hisse kıpırdadığında beliriyor. Bu durum hissenin ne oltacı olduğunu bilmeyenlerin yem olmasını sağlıyor. O yüzden bu kağıttan para kazanmak çok çok zor.

Sayfa 66/662 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •