Sayfa 662/891 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bir ogrenemedim gitti bu borsayi hayirlisi, hersey okadar sanal geliyorki bana ...

Devletin başı milletin gözünün içine baka baka 20 yıldır yalan söylüyor.
    Yeraltı kaynakları külliyen yalan yerli milli birşey bırakmayanlar hiç üretim yaparlar mı...
    Korona bu milletin katli için tam bir firsat onuda iyi değerlendiriyorlar.
    Sizler hâlâ bu zihniyetten icazetli patrona, bunuda mı yapacaktı, yalancıya bak gibi hafif sıfatlar takıyorsunuz.
    Bu topraklara ve insanlarına böyle ihanet eden bir hain daha ayak basmamıştır.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Şerefini kaybetmiş vede olmayan bir Amerikan köpeğini karşısina alıp resim çektiren ve ardından bu yıl ihlaslarin yılı olacak diye beyan verenlerin onuru gururu varmıdır.

Amerikanin yahudi kırması köpek mu ca it le iş tutup milleti pusuya düşüren elbet hesabını günü gelince verecek .

Zalimlerin zulümleri dört bir yanı sardiysa elbet ilahi adalet te yakındır. Evet hedef 2023. Dört gözle artık zalimlerin sonunun geldiğini de görmek istiyorum, biz ben yıllarca bu zalimlere oy verdik verdim. Gerçeği ancak gördük. Yazıklar olsun ...

Milletle iç içe olacaklar diye getirdik saraya kuruldular milleti itelediler . Allah büyüktür elbet. Dinimizi alet edip kullanmalarına garibana zulmetmelerine elbet Rabbimde müsade etmeyecektir,

Mu ca it de elbet bedbaht olacaktır. İt diyorum cunki mucahid müslüman adı . Bu yahudi kırması.
    Hocam yanlış anlamayın sadece bende ihlastayım ve yazdıklarınıza birkaç kelime eklemek isterim. Ben uzun süre çalışmadım iş yoktu vs vs. Allah a şükür durumum iyi ama ben daha kötü günlerde siyasete vurmadım evet devletin kontrol mekanizmasında hata var. Ama bu sizin yaşadığınız borsada ilk defa olmuyor. Ha oy vermeye veya vermemeye gelince ben parasal olarak çöktüğümde ona görede davranmadım. Evet haklısınız birçok yazdığınızda. Ama Borsa yatırımcısıysanız bu hissenin ve birçok bunun gibi hissenin yaptıklarını bilerek gireceksiniz. Ben bunların hepsini göze alarak girdim. Ha beklentimden daha aşağı indi ama durumu kabullenebiliyorum. Evet kaybınız belki çok büyüktür. Ama bugün ABD de dahi bu durum Kriptolarda ve bazı hisselerde yaşandı.

Dini alet etmeye, Din bugünmü alet edildi sizce. Neden bu serzeniş. Çünki ucu size ve bana dokundu. Önemli olan her zaman hakkaniyetli olabilmek. Hakkaniyet ise şu ayet ile çok güzel anlaşılıyor “Bir kavim kendini bozmadıkça Allah onları bozmaz.” (Rad, 13/11) Yani biz durumu uzaklarda aramayalım hocam. Herşey bizden kaynaklı.

4. İstanbul Borsası'ndan Kan Akıyor! Küçük Yatırımcıyı Fena Çarptılar!

https://twitter.com/tgrthabertv/stat...32452683112450

https://www.youtube.com/watch?v=Gelw2uywGg0

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Bir ogrenemedim gitti bu borsayi hayirlisi, hersey okadar sanal geliyorki bana ...
    Burada zararlarda olan arkadaşlarla resmen dalga geçiyor kafa buluyorsun ayıp değilmi..Bu güne dek senin burada olma amacını çözemedim gitti çünkü gerçek İhlas yatırımcısı ve mağduru asla olmadın bu belli bişey millet kan ağlarken sen güldüğüne göre yaşama amacında senin çok farklıdır diye düşünüyorum asalakgillerden olabilirsin.. inkar etme öyle öyle

6.  Alıntı Originally Posted by mbeyaz Yazıyı Oku
    İstanbul Borsası'ndan Kan Akıyor! Küçük Yatırımcıyı Fena Çarptılar!

https://twitter.com/tgrthabertv/stat...32452683112450

https://www.youtube.com/watch?v=Gelw2uywGg0
    Aşağılık herifler birde yüzleri kızarmadan utanmadan zeytinyağ gibi suyun üstüne çıkıyorlar borsada namussuzluğu sizden başkası çok iyi bilemez çünkü en büyük soyguncunun,hırsızın,dolandırıcının,haramilerin başıdır mücahit ören ondan neden bahsetmiyorsunuz birde gözümüzün içine baka dalga geçiyorsunuz sizi gidi amerikalı coniler sizi şimdide masumlara yattınız öylemi Allah bildiği gibi yapsın sizi..

7. Başka bir siteden yatırımcı yorumları buyrun okuyunuz;
    .................................................. .......................
    .................................................. .......................

mustafaakin11 mustafaakin11
    2 saat önce
    0 Oy
    Burada satış yapan ky değil şirket sahipleri ve yandaşlarının. Ky satışı ile bu kadar işlem hacmi olmaz. Hissenin fiyatını bedelli sermaye artışı için şişirdiler bedelli parasını kasaya koyup satışa başladılar. Ödenmiş ermaye 790.000.000 Tl iken 1.500.000.000 Tl oldu kasaya karşılıksız 710.000.000 Tl girdi. Bu parayla şu anda sadece şirket hisselerini geri toplasa 1.200.000.000 lot hisse alır ve şirketin %80 hissesine bedavadan sahip olur.
    CEVAP VER
    sedat_2021_tmoil sedat_2021_tmoil
    5 saat önce
    0 Oy
    spk ne yapıyor merak ediyorum --daha 1 ay öncesi 1 tl den bedelli parasını kasasına koyan şirket şu anda aynı yatırımcılardan satanlardan 0.60 kr dan hisse topluyor..şaka gibi..ama gerçek...imkb de 1 tl altı tek şirket hissesi..
    CEVAP VER
    mustafaakin11 mustafaakin11
    3 saat önce
    0 Oy
    @sedat_2021_tmoil Spk nın ise bedelli sermaye artırımı yaparak şirketlere fon sağlamaktır. Bu bizzat spk başkanının ağzından çıkmış bir laftır. Spk nın ky ile işi olmaz spk patronu patron spk yı sever. YTD

.................................................. ................................
    .................................................. ................................
    Sevgili dostlar ne kadar çok haklılar öyle değilmi ancak bir ekikleri var Devletin başında yuvalanları bahsedilen soygunlara vesile olanları mevzuya dahil etmediler unuttular ''balık baştan kokarmış'' ata sözünü..Aklıma geliyor işte ( iblisler rahat bırakmıyor malüm) acaba diyorum bunlar sonlarının geldiğini anladılarda giderken yakalım yıkalım fakirin fukaranın garibanın cebindeki son kuruşunuda çalalımda yağmalayalımda öylemi gidelim diyorlar acep kendime sormadan edemiyorum hem bu işlerde mücahit ören'nin ustalığı tartışılmaz..

8.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Burada zararlarda olan arkadaşlarla resmen dalga geçiyor kafa buluyorsun ayıp değilmi..Bu güne dek senin burada olma amacını çözemedim gitti çünkü gerçek İhlas yatırımcısı ve mağduru asla olmadın bu belli bişey millet kan ağlarken sen güldüğüne göre yaşama amacında senin çok farklıdır diye düşünüyorum asalakgillerden olabilirsin.. inkar etme öyle öyle
    allah iyiliği versin emi, insallah dedigin gibi gercek ihlas magduru ve yatirimcisi olmadan devam ederiz.
    Kalbimi kirdin lakin, boynu bukuk atlarin efendisi.

Sayfa 662/891 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •