Sayfa 67/999 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Viop - XXV

1. son zamanlarda taktik mi değiştirildi yabancı takasının yeşil olduğu günler sert satışlar gelme ihtimali sizce nedir ....

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Uluslararası Finans Enstitüsü (IIF) Baş Ekonomisti Robin Brooks, Türk Lirası'nda 2018'deki sert yukarı hareket sonrası gözlenen dengelenmenin yeniden yaşanabileceğini söyledi
    %25 faize çıkarmışlardı..

şimdi ülke yansada saçımı tararım diyen merkez başkanı var....

nasıl olacak bu iş...

3. ilk ekim vade işlemine adım atmış bulunmaktayım...

eylül vade bende biter...

Ulen pala ne kıymetli malın varmış.

5. Yazan oldu mu bilmiyorum...
    J.P. Morgan Logo Global FX Strategy
    FX Tech Alert - Order update on USD/TRY: We raise our stop from 7.6500 to 7.8000 on our strategic short position

Tekrarsa kusura bakmayın...

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    EĞER DOLAR 7.63 ten dönerse Selçuk G. nin heykelini dikmek lazım ..bunu 20 gün önce demişti.
    7.63 den dönerse bildi dönmezse yukarıdaki fiboya gidecek yine bildi. Bilmeme ihtimali yokki.

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    EĞER DOLAR 7.63 ten dönerse Selçuk G. nin heykelini dikmek lazım ..bunu 20 gün önce demişti.
    Bir heykel de jp morgan için düşünür müsün? ne de olsa pozisyonu stop olmadan dönecek dolartl
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Yazan oldu mu bilmiyorum...
    J.P. Morgan Logo Global FX Strategy
    FX Tech Alert - Order update on USD/TRY: We raise our stop from 7.6500 to 7.8000 on our strategic short position

Tekrarsa kusura bakmayın...
    ben ilk defa gördüm teşekkürler..

yannız milletle alenen dalga geçiyorlar.. short poz açmışlar da ayrıca stop seviyesi koymuşlar..şimdi stop seviyesini yukarı çekmişler.. falan filan.. hayatları yalan bunların..aslında milleti shortlatmaya çalışıyorlar bence..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 67/999 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •