Sayfa 675/1043 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. çoğu hisse haftalık ve aylık desteklerine iğne atıp dönmüşler önümüzdeki haftada seçim arefesi abd için ......günler gelip gecer bizler hedeflerimize sadece sabrederek ulaşıcaz cumartesi pazar ders çalışacağız

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    piyasaya korku panik havası pompalanmış dolar sevicilere abd doları kakalıyacak yeni formüller geliştirmiş
    Aynen Çelik hocam endekste önce 1247 sonrasında 1317 hedeflerinin görüleceğini düşünüyorum.Yok Biden e alışacakmışız yok ikinci dalga geliyormuş yok bilmem ne Biden o seçimi kazansın bir daha yorum yazmayacağım bu foruma İsteyen varsa da bütün portföyüne iddaaya girerim seçimi açık ara Trump kazanacak YTD...

3. abd kim gelirse gelsin planlarından taviz vermez tramp gelsin bıden gelsin farketmez siyasi manavrasyonlar bitmez dil ve davranışlarda değişir seçilince bu hep böyle olmuştur filler tepişir çimler ezilir mantığı bu gün piyasamıza yapılanda bu başkan dün putin ve ruhani ile görüşüyor bu gün türkiyeye abd den ayar veriliyor akılları sıra ..... piyasamıza bu dalavere ile doları kakaladılar malesef doları alanlar hayrını göreceklermi ? hiç sanmam

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    önümüzdeki hafta da kritik gibi dursada yinede hafta sonu değerlendirmeleri yapmayı düşünüyorum çarşamba yarım gün perşembe tatil cumhuriyet bayramı
    Hoş geldiniz hocam değerlendirmelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz, hayırlı akşamlar.

5. bana göre piyasada halen yön yukarı dümenlere tuzklara aldırış etmiyecem ...bizler piyasadan büyük değiliz ama tecrübelerimiz ve aklımızla hareket edeceğiz

6. Hocam hoşgeldiniz iyi ki geldiniz ortalık çok karıştı siz yokken biraz zarar da ettim açıkcası bir daha bizi böyle uzun süreli bırakmayın nereye savrulduğumuzu bilemedim )
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    çoğu hisse haftalık ve aylık desteklerine iğne atıp dönmüşler önümüzdeki haftada seçim arefesi abd için ......günler gelip gecer bizler hedeflerimize sadece sabrederek ulaşıcaz cumartesi pazar ders çalışacağız
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    abd kim gelirse gelsin planlarından taviz vermez tramp gelsin bıden gelsin farketmez siyasi manavrasyonlar bitmez dil ve davranışlarda değişir seçilince bu hep böyle olmuştur filler tepişir çimler ezilir mantığı bu gün piyasamıza yapılanda bu başkan dün putin ve ruhani ile görüşüyor bu gün türkiyeye abd den ayar veriliyor akılları sıra ..... piyasamıza bu dalavere ile doları kakaladılar malesef doları alanlar hayrını göreceklermi ? hiç sanmam
    Dediklerinize aynen katılıyorum hocam dolar alarak hareket edenlerin sonlarını 15 Temmuz'da gördük bundan sonra da sonları aynı olacak.

8. Üstad yazdığın hisse gidiyor senin için piyasaya yön veren büyük spekilatör diyorlar

Sayfa 675/1043 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •