Sayfa 680/1002 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Güncelleme- Bloomberg HT tüketici güveni tarihi düşük seviyeden yükseldi- Bloomberg HT

Bloomberg HT Tüketici Güven Endeksi Aralık ayında bir önceki aya göre yüzde 7,04
    artarak 50,65 değerini aldı. Dövize Endeksli Mevduatların TL’deki sert değer kaybının
    bir kısmını geri alarak yüzde 40’a varan bir iyileşme sağlaması, tüketici
    güvenini de olumlu etkiledi.

Bloomberg HT'nin haberi linktedir.
    https://www.bloomberght.com/bloomber...kseldi-2295707
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Maliyetler icindeki payi nedir hocam.?
    Az buz değildir diye düşünüyorum. Eh elektrikte kullanıyorlardır ona ada yapıştır. Personel maliyeti? Asgari yüzde 50. Herhalde diğerlerine de en az yüzde 30 yapar patron. Muhasebe- vergi-algı? Araçta vardır, fiyat-bakım-mazot? Bilemedim ne olur o iş.

3. Yurt içi üretici fiyat endeksi, aralık'ta yıllık %+79.89 (önceki ay: +54.62 %)- tüik
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Az buz değildir diye düşünüyorum. Eh elektrikte kullanıyorlardır ona ada yapıştır. Personel maliyeti? Asgari yüzde 50. Herhalde diğerlerine de en az yüzde 30 yapar patron. Muhasebe- vergi-algı? Araçta vardır, fiyat-bakım-mazot? Bilemedim ne olur o iş.
    Saka maka derken abi hiper enflasyona adim attik. Hakikaten Allah sonumuzu hayretsin. Acil secim lazim.

5. Kimse tuik den böyle bir rakam beklemiyor idi
    sanırım
    2021 zaten gitti
    2022 kurtulsun dediler heralde

6. site çökmüş durumda
    gıdaya bakacağım bakamıyorum

7. Bizim satışlar Euro üzerine zaten üretilen çeliğin %90 i yurtdışına gidiyor.
    Fakat gübre üretimi maliyet olarak çok artmıştır.
    Olan yine çiftçiye olur...
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2022 memur ve emekli maaş zam oranı belli oldu
    Aralık ayı enflasyon oranlarının açıklanmasıyla birlikte memur ve memur emeklilerinin maaş zam oranı belli oldu. Memur ve memur emeklisine yüzde 5+22,48, işçi emeklisine yüzde 25,48 zam yapılacak.

Sayfa 680/1002 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •