Sayfa 681/818 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 6541 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Sinirler haklı olarak gerilmiş durumda

Sasa nın elbet bir yerden sert

dönüşü olacak, sakin kalmakta fayda var
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Yine düşüyor pislik şey

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sasa: Adana'da yapılmakta olan yıllık 1.600.000 ton kapasiteli PTA üretim tesisi ile ilgili, EBRD ile yapılan görüşmeler neticesinde 75 milyon Euro tutarında kredi anlaşması imzalanmıştır
    Biz PTA tesisi bugün uarın açılacak diye bekliyoruz, daha kredi alma aşamsındalar. Ohoooo....
    Zaten yatırımların ne aşamada olduğunu sır gibi saklıyolar. Eğer gecikecekse, gecikecek diye resmi KAP bildiriminde bulunsunlar. Çocuk oyuncağı değil ki, hissesi olan herkes bu şirkete resmi olarak ortak.

Günlük grafik

Haftalık grafik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,531
     Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Üstad hiç yakışıyor mu ?
    Git adeseye,ittf,beraya yaz. Sabancılar kaçmış mı ?
    Maltaya kaçmadımı vergi için ?...adesede var bende merak etme,kent ,petro kent,TS,15 aydırda halka arzlara katılıyorum,çoluk çocuğa yüklü miras peşindeyim...buraya yazıyorsam böyle namuzsuzların peşindeyim sizin adınıza !!!

7.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Hissenin bu baş aşağı performansından sonra bence; ne elinde para olan SASA alır, ne de elinde SASA olan bu fiyattan satar (tabi paraya ihtiyacı yoksa). Yani ha 46'ya düşmüş hisse, ha 35'e... bu durum değişmez. Hisse top çevirip dursun... yapacak bişey yok.

Satış olursa da bunu olumsuz karşılamam, çünkü yükselişin belirli bir miktarda malın el değiştirmesinden sonra başlayacağını biliyorum.

Bu aşamada ya şirkete ve yatırımlarına güvenip SASA ile rahat bir emeklilik yaşarız, ya da SASA ile birlikte çöp olup gideriz.
    Ben yatırımlarını gerçekçi buluyorum. Projelerin adım adım ilerlediğini de görebiliyorum. Er ya da geç bir şekilde tamamlanacağına inanıyorum. Ömrümüz olursa biz, ömrümüz yetmezse çocukların rahat edeceğinden eminim.

--------
    yukarıda yazdıklarım çok samimi düşüncelerim olup, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    ne elinde para olan sasa alır haklısın...zarar eden şirkete kimse para yatırmaz...

elinde olan sasa satmaz ama dediğin gibi bizim halkımızda stop loss olmadıgı için satmaz...

ama erdemoglu satmaz derseniz yanılırsınız...

bal gibi satar öyle bir satarki aklınız şaşar kalır...

ben rakamcı istatstikçiyim...

size göre çok düşmüş hisse pandemiyi dip alırsak 51 kat gitmiş demek...

ne olduda 51 kat gitti...koca bir hiç...fiyatına göre kar patlamasımı yaşadı hayır...

şu an zarar ediyor şirket...yok pta yok şu yok bu...koca bir bla bla bla...

gözünü açın sasa piyasa değeri garanti bankasından pahalı...

garanti bankasınınmı geleceği parlak sasanın mı...

zamanında sasa kcholden pahalı olamaz diyordum...

bak şimdi kchol 338 milyar sasa 238 milyar...

şimdide sasa uzun vadede garantide pahalı olmaz diyorum...

aklınızı başınıza alın vakit yakınken adam akıllı zararınızı kurtaracak hisseye geçin...

kchol hisse satıyormu satmaz...

sasa bal gibi satar sizde bakarsanız...

zenginlik asalet sonradan yüklenilmez...

böyle yüklemeye çalışırsan erdemoglu gibi yatırımcının cebine göz dikersin...

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Maltaya kaçmadımı vergi için ?...adesede var bende merak etme,kent ,petro kent,TS,15 aydırda halka arzlara katılıyorum,çoluk çocuğa yüklü miras peşindeyim...buraya yazıyorsam böyle namuzsuzların peşindeyim sizin adınıza !!!
    Yeşil sermaye,dinciler deyip arada bir gelip sövüp gittiğiniz adeseye mi yatırım yaptınız. Bu şekilde mi beni koruyorsun ?

Sayfa 681/818 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •