Sayfa 69/111 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 545 - 552 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Bende yarın tavana 500 lot satış yazdım, şimdiden alacak olan hayrını görsün.

2.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Spk okadar önlem aldiki sanırsin kent gibi 2 bin lira olmuş)) vallahi bu spk bağımsız bir kurum değil, şirkete göre adamına göre patronuna göre belkide pozisyonlarına göre karar ve uygulamalar alıyorlar açık ve net ...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendi halka arz izni vermiş binlerce yatırımcı şirkete ortak olmuş hem şirket hem küçük yatırımcı hem sermaye piyasaları kazanmış.Durmadan tedbir kararları alıyor ama amacına ulaşamadı şükür.spk kime hizmet ediyor ben çözemedim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    Kendi halka arz izni vermiş binlerce yatırımcı şirkete ortak olmuş hem şirket hem küçük yatırımcı hem sermaye piyasaları kazanmış.Durmadan tedbir kararları alıyor ama amacına ulaşamadı şükür.spk kime hizmet ediyor ben çözemedim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de SPK nın bağımsız olduğuna inanmıyorum .
    Kent ve bunun gibi birçok senet SPK yasaklarına rağmen süper primlerini yapmıştır
    Sorun şu: SPK yı denetleyen yok
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4. Tahtada gücüm olsa yarın sabah Taban açar sonra tavana kitler ne var ne yok toplar haftayı tavanla götürürdüm, zaten hissenin başına gelebilecek bütün tedbirler gelmiş...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 8 milyon alıcı ile kapattı

6. Bu günün pastasını atabilecek var mı. İsbankasi bu gün mal almış mi. Bizlere borcu var da
    O yüzden merak ettim.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Bu günün pastasını atabilecek var mı. İsbankasi bu gün mal almış mi. Bizlere borcu var da
    O yüzden merak ettim.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    38627 lot almış görünüyor

8. Bilançosu berbat bir şirketmiş nasıl oldu da tavan serisi çekmiş bu borsa da artık akıl kalmamış

Sayfa 69/111 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •