Sayfa 697/891 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bu gece rüyamda mücahit Ören'nin evlerinin önü ve caddeler çok kalabalıktı tabiri caizse hınca hınç doluydu adeta tıklım tıklım derler ya hani iğne atsan yere değmeyecek bir vaziyet vardı meydanda..Adalet yerinimi bulacak ne..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 25-06-2021 saat: 17:27.

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    önce hedef olacak, sonra o hedefe ulaşmak için demir gibi bir irade ve azim kimse vaz geçiremiyecek, gerisi takdiri ilahi...
    umarım bütün hayırlı duvalarınız kabul olur,
    Yahu boyle birsey yazmisim vakti zamaninda ruh halimi merak ettim o an ki sevgili spek sen nedersin bu sahsizaatinin ruh hali nicedir

3. Çımartesi ve pazarın geldiğine,ihlas hissesi aldıktan sonra sevinir oldum.oh be,,iki gün zarar etmeyeceğim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Mahir,geçmiş zamanlarda bende banka borçlarımdan alacaklılardan parayla alakalı tüm işlerden o kadar bunalıyor yoruluyordumki cumartesi pazar sanki beni cezaevinden doğaya salıyorlar azat ediyorlar gibi geliyordu bana tüm avazım çıktığı kadar bağırıyordum ''YAŞASIN ÖZGÜRLÜK'' diye,gibi..yani demem o ki mücahit Ören zalimi yatırımcılarını köleleştiriyor paralarını gasp ettiği dolandırdığı gibi aile huzurlarını,sağlıklarınıda çalmaktadır..Haklısın be kardeşim senin neler düşünüp yaşadığını çokiyi anlıyorum..Mücahit Ören gibi zalim iş patronları bir gün muhakkak adaletin,hukukun,hakkaniyetli yargının terazisinden geçip kuyruk sokumundan Osmanlı çengeline asılacaktır ..Emin olun Allah'ın izniyle o gün muhakkak tecelli edecektir..Yok Öyle...

5. Sevgili mahir, ihlas ozelinde yada borsa ozelinde degerlendirme. Hayata dair deneyimledigim bir konuyu paylasayim senle, her daim bende hafta sonunu sevmisimdir. Bizim icin onemli olana encok vakit ayirabildimiz zamam cunku. Bahsettigin durum ve pisikolojide olman benide uzdu, temennim bir gun huzuru mutlulugu dinginligi bulman senin icin hayirli olana ulasmandir. Sanirim ws de boyle dusunduki destek olmak icin 2 kelam da o etti.
    Kal saglicakla,

6.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Bunu cumhurbaşkanına yazmak lazım

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cumhurbaşkanı açıp okuyormu saniyosun. Kaymakamliktaki memura düşüyor once onlar okuyor sonra ilgili başka memura...

7.  Alıntı Originally Posted by nrcnft Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı açıp okuyormu saniyosun. Kaymakamliktaki memura düşüyor once onlar okuyor sonra ilgili başka memura...
    Okuyor okumazmı kardeşim seninkiside lafmı şimdi okuyor ama bir şartla ayakkabı kutucuklarında giderse şayet şikayet dilekçesi değerli,kıymetli bulup hemde20-30-40 kere okuyordur yoksa adamcağızın başını kaşıyacak vaktimi var.. Geçmiş yıllarda kutucuklarda yada büyük zarflarda gelen şikayet dilekçelerini hani o meşhur çocuklarımızın dahi isimlerini unutmadığı dört bakan okuyordu işte memleketimin hali böyle olunca 2009 yılında dolar bazında hesapladığımızda 2400 dolar alıyordum şimdi ise 400 dolar karşılı Tl maaş alıyorum ..Türkiyede aklınıza gelen herşey dolara endeksli artıyor ama malesef işçinin,memurun ve emeklilerinin ne hikmetse dolara endekli artmıyor bilakis buharlaşıp yok oluyor buda biz müthiş çağ atladığımızı gösteriyor parlementoki tüm milletvekilleri ve zenginler altın çağı yaşıyorlar kıt kanaat geçinen %60 halk ise mangır çağını yaşıyor..Rahmetli Erbakan hocamızdan Allah razı olsun eşel mobil sistemini getirmiştide cebimiz para çocuklarımız peynir,zeytin, ekmek görmüştü..Rahmeti bol olsun..Döviz almayın haram,Altın almayın haram,faize yatırmayın haram diyen beyüklerimize sorduk peki ağam ne alalım Borsada Türk şirketlerine yatırım yapın dediler yaa öylemi deyip çok ihlaslı müslüman iş insanıdır kimseciklerin hakkını yemez dedik gittik padişahımızın övgüler yağdırdığı Enveroğlu mücahit Ören'in gağatlarına yatırım yaptık padişahımızında selamını söyledik o da hepinizin malümu gereğini yaptı süzme donumuzu bile aldı tam tamına 30 yıldır almayada devam ediyor ...

8. Son günler şöyle bir araştırma yaptım.Mucayit Ören çümhür reisinden görüşmüş.okadar sakat bir adam değiil diyerek,sakat adam olsa reis bunu kaale almazdı diyerek ihlas hisselerine güven gelmişti.Ve birçok insan elinde olan tutmuş,olmayan almış.Bu durumun okadar önemli olmadığını bilenler satmış.Asıl anlatmak istediğim,çümhür reisinden isteyen iyi kötü herkes goruşebiliyormuş.Ama müthiş bir aramadan sonra,bu arama adamına göre değişiyormuş.kimini giyinikken x çihazından geçirip,kiminin cepleri kemerini,ceketini çikartıp,kiminide donuna kadar soyup x çihazından geçiriyorlarmış.Şimdi sadece görüşmeye giderken araması ne şekilde olduğunu bilsek Mücahit’in çumhur reisinin gözünde ne olduğunu oğrenebilirdik.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 697/891 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •