Sayfa 7/364 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2906 madde; 49 - 56 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    Merhaba sn oldwolf

Brko dikkatimi cekti, forumu okurken sizi de gorunce daha bir emin oldum kendimden

Zamaninda sizinle cytas daydik, prkte birlesmesi olmadan hemen once prkte ye gecmistik. Karli bir yatirim olmustu

Brko nun cok ciddi bir arsa getirisi olacagini ben de dusunuyorum, diger varlik ve borclari teferruat kaliyor arsa yaninda

52 kurustan bedellisi henuz onaylanmadi bildigim kadariyla. Bu tip bir bedelliye daha once rastlamamistim. Bedelli sonrasi fiyat dusecek mi? Bedelliye katilmamak bizi zarara sokar mi? Brko beklentiniz nedir?

Cevap verebilirseniz sevinirim, yorumlariniz benim icin onemli

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ben bölgeyi biraz araştırdım, dönümü 700k-800k hatta 1 mn TL gibi rayiçlere rastladım. Hesabımı ve yatırımımı bu rakamların yarısına hatta daha azına göre yaptım.

Borsada işlem görmese kottan çıksa da umrumda olmaz.

Herkes kendi araştırmasını yapsın, herkes kendi hesabını yapsın

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu arsa değerlendirilecekse, faliyetine devam ettikleri halı üretme ünitesini ne yapacaklar?

Halı üretme fabrikası için yeni bir yer bulunup taşınması grrekir. Bunun için de sanayi bölgelerinde yeni arsa bina yatırımları ve masraflarında söz konusu olabilir

Halı fabrikası öyle ağır sanayi işi değil, burada bir iskenderun demir çelikten bahsetmiyoruz, altı üstü sıralı tezgahlar, gelen ipliği dokuyor halıya döndürüyor..

Önemli olan 446 dönüm arsanın satışı ya da kat karşılığı müteahhite verilmesi..Bu konu netleştiğinde halı işinin taşınması güle oynaya yapılacak önemsiz bir ayrıntıya dönüşür, fazla takılmamanızı öneririm..

3. Kademeleri göremiyorum ama şu an fiyat 53 te.55 üstüne atabilse teknik düzelecek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şu haberler düzgün bir firmaya gelse 2 gün kağıt alamazdın bunda 1 kuruşun hesabını yapıyoruz

6. Bedelli 52 Den olunca haliyle kimse 53 ten alım yapmak istemiyor

7. Arsanın değerlendirilmesi/geleceğiyle ilgili ön çalışma ne olabilir?

Aklıma gelenler:
    Muteber bir gayrimenkul değerleme firmasına ekspertiz yaptırılması ve arsaya yapılabilecek farklı türde projelerin getiri potansiyellerinin araştırılması, strateji belirlenmesi..

Arsanın doğrudan satış bedelinin araştırılması..

8.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Arsanın değerlendirilmesi/geleceğiyle ilgili ön çalışma ne olabilir?

Aklıma gelenler:
    Muteber bir gayrimenkul değerleme firmasına ekspertiz yaptırılması ve arsaya yapılabilecek farklı türde projelerin getiri potansiyellerinin araştırılması, strateji belirlenmesi..

Arsanın doğrudan satış bedelinin araştırılması..
    merhaba,

bedelliye katılmasak zararımız olur mu? katılmazsak elimizdeki hisse sayısı azalacak mı?

bu bedelli sabit 52 kuruştan mı olacak?

Sayfa 7/364 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •