Sayfa 70/169 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 553 - 560 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Sayın besiktask büyük borsacı böyle mi olunuyor . Yazı çok yazık. Aslında olay imtiyazlı hisseye bile gitmez. Neden mi? Patron oyunun sonunu biliyor ki bu zamanı ileriye yada geriye almakta kendii elinde..Neyi bilmiyor ...ne kadar nefes alacağını bilmiyor.
    Sayın besiktask sizin deyiminizle %95 kazanacak ya bu hisse bazında mi yoksa kişi bazında mi merak ettim. Saygılarımla
    yuzde 5 kazanacak. . . . . imtiyazlı hisse mehmetcik için bir nevi sigorta. . . . adam sigortayı kaldırırmı?
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by recepkiy Yazıyı Oku
    Doğru ama bu denilen çoğu kağıt için de geçerli, borsada fiyat oluşumu gerçeklere dayanmıyor o da kabul ama sorun patronun mazoşist olması. Hisse fiyatını yükseltmek tabii ki işine gelir nasıl gelmesin, ama izin verilmiyor anlaşılan. Hatırladığım kadarıyla vtb deki hisseleri teminat olarak duruyordu, 3-4 dolar olsa elini rahatlatmaz mı? Hisse fiyatı göz doldurmaya başlasın talepte gelir yatırımcı da ama tahta yatırımcı düşmanı. İmtiyazlı hisse konusunda diğer kağıtların durumunu bilmiyorum haklısın adamın eli kuvvetli ben olsam ben de girmem ama imtiyazlı hissesi olupta kurumsal yatırımcı barındıran çok hisse var. Yani patron tahtacı olmasaydı hissenin ederi kesinlikle burası değil…
    Ky nin talebiyle hiç bir kağıt hiç bir yere gitmezzzzzz. . . .bknz bigcefs halka ırz oldu dunya kadar adam aldı ne oldu haftalar boyunca halka ırzından daha asağıda işlem gördu. . . . ağalar topladı malı. . . . sonra mı? hopppppaaaaa yuzde 100. . . . talep malep hikaye. . . . . . imtiyazlı hisseyi görmezden gelecek kadar buyuklukte/derinlikte bir şirket değil global. girsen ne olacak hadi buyur al bakalım tahtadan 20 milyon lot. . . . tahtayı nereye suruyorlar gör. . . sonra mal elinde kalsın. . . . . milyon ların bir anlamı yokkkk. yahu audi a8 olmus 3x milyon. bir araba parasına 3 milyon lot mal alınır. o arabaya binen adamı 3 milyon lot kesermi? sağlıklı dusunelim beyler.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Ky nin talebiyle hiç bir kağıt hiç bir yere gitmezzzzzz. . . .bknz bigcefs halka ırz oldu dunya kadar adam aldı ne oldu haftalar boyunca halka ırzından daha asağıda işlem gördu. . . . ağalar topladı malı. . . . sonra mı? hopppppaaaaa yuzde 100. . . . talep malep hikaye. . . . . . imtiyazlı hisseyi görmezden gelecek kadar buyuklukte/derinlikte bir şirket değil global. girsen ne olacak hadi buyur al bakalım tahtadan 20 milyon lot. . . . tahtayı nereye suruyorlar gör. . . sonra mal elinde kalsın. . . . . milyon ların bir anlamı yokkkk. yahu audi a8 olmus 3x milyon. bir araba parasına 3 milyon lot mal alınır. o arabaya binen adamı 3 milyon lot kesermi? sağlıklı dusunelim beyler.
    Hocam yapma gözünü seveyim ky mi var gloda. 3 milyon lot değil ama evli gibi fonlarla olabilir. Bgchefs dışındakiler de ihya oldu, onların dinamiği tamamen farklı. Kmpur da halka arz olduğunda 2 ay aynı fiyatta süründü sonra? Ama patronu düzgündü ve piyasaya izin verdi. Burdaki sıkıntı farklı, temel veya teknikle açıklanabilecek bir durum değil patron faktörü gerisi bahane yok temettüymüş yok yatırımmış yok borçmuş masal da masal, ana amaç ne bilmiyorum keşke bilsek ))

4. KISA bir yorum.....mehmet bey ky yi oldum olası sevmemiştir....onun için kullanılalacak bir unsur dur....glyho onun için çocuğudur...ve de kimseyle onu paylaşmak istemez....ky nin taşıdığı malı evinden çalınmış bir mal gibi görür...ve onu geri almak ister...ruh hali budur...Ben kesinlikle onu adil ve etik değerlere saygılı bir insan gibi görmüyorum...ama glyho yu o yaratmıştır....problem şudur ki spk bence glyho özelinde görevini yapsaydı..mehmet bey ky ye daha saygılı olurdu... ....ytd....

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sayın Beşiktaşk şimdi kurtman bu hisseyi istese 10 basamaz mi ? İstese aylarca bu fiyatta tutamaz mi isterse borsa 10 bin olsun.
    Bence tutar. Çünkü bir koç şirketi gibi yabancı bu hisseye gelmiyor. Gelmediği için de istediği gibi at koşturuyor. Ama kurtman çok ah aldı. Çok beddua aldı birininki tutmasa biri tutacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Sayın Beşiktaşk şimdi kurtman bu hisseyi istese 10 basamaz mi ? İstese aylarca bu fiyatta tutamaz mi isterse borsa 10 bin olsun.
    Bence tutar. Çünkü bir koç şirketi gibi yabancı bu hisseye gelmiyor. Gelmediği için de istediği gibi at koşturuyor. Ama kurtman çok ah aldı. Çok beddua aldı birininki tutmasa biri tutacaktır.
    Mesele isteyip istememe meselesi değilki. . . . . .Bu bir oyun. . . . . . herkes vazifesini yapacak. . . . . . oyunu kuralına göre oynayacak. . . . . . . .10 değil 7 de yapar ama niye? bu işler özunde cok basit ama bir o kadarda zor işlerdir.. . . . kredibilitesi zaten sıkıntılı bir şirket öyle tahtayla pata kute oynar ise dahada kredibilitesi duser. heee size göre zaten kredibilitesi yok ama ne iştirki ne kadar bu adama kufur eden varsa kağıttanda vazgecemiyor.

sonuç adam milletin kumar ruhuna hitap ediyor. . . . .. ortaya bir havuc koyuyor arkadan patlıcan ama millet mutlu ve huzurlu olsa gerekki senelerdir burda herkes

saygılarımla

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Mesele isteyip istememe meselesi değilki. . . . . .Bu bir oyun. . . . . . herkes vazifesini yapacak. . . . . . oyunu kuralına göre oynayacak. . . . . . . .10 değil 7 de yapar ama niye? bu işler özunde cok basit ama bir o kadarda zor işlerdir.. . . . kredibilitesi zaten sıkıntılı bir şirket öyle tahtayla pata kute oynar ise dahada kredibilitesi duser. heee size göre zaten kredibilitesi yok ama ne iştirki ne kadar bu adama kufur eden varsa kağıttanda vazgecemiyor.

sonuç adam milletin kumar ruhuna hitap ediyor. . . . .. ortaya bir havuc koyuyor arkadan patlıcan ama millet mutlu ve huzurlu olsa gerekki senelerdir burda herkes

saygılarımla
    Aynen dediğiniz gibi kurtmanin yatırımcıyı her defasında yendigini kimse kabul etmiyor. Boşa geçen yıllar ve kaybedilen paranın telafisi yok. Peki soruyu şöyle tersten soralım istese 40 tl yapabilir mi ? 40 tl olsa kimse neden 40 TL oldu diye sorgular mi ? Bence sorgulamaz çünkü yaptığı iş kolu tekel olan ve herkesin sahip olamiyacagi bir iş kolu.
    İşte sorunda tam burda başlıyor. Kurtman neden müsade etmiyor hissenin yürümesine veya neden yürümesi için çaba göstermiyor.
    Çoluk yok çocuk yok bu kadar para hırsı yigenlere para bırakmak için mi ?
    Tekrar ediyorum kurtmanin nasıl can verecegini gerçekten merak ediyorum. Arkasından kesin rahmet dileyen bir dünya yatırımcısı olacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Aynen dediğiniz gibi kurtmanin yatırımcıyı her defasında yendigini kimse kabul etmiyor. Boşa geçen yıllar ve kaybedilen paranın telafisi yok. Peki soruyu şöyle tersten soralım istese 40 tl yapabilir mi ? 40 tl olsa kimse neden 40 TL oldu diye sorgular mi ? Bence sorgulamaz çünkü yaptığı iş kolu tekel olan ve herkesin sahip olamiyacagi bir iş kolu.
    İşte sorunda tam burda başlıyor. Kurtman neden müsade etmiyor hissenin yürümesine veya neden yürümesi için çaba göstermiyor.
    Çoluk yok çocuk yok bu kadar para hırsı yigenlere para bırakmak için mi ?
    Tekrar ediyorum kurtmanin nasıl can verecegini gerçekten merak ediyorum. Arkasından kesin rahmet dileyen bir dünya yatırımcısı olacaktır.
    İnancı olduğunu dahi düşünmüyorum… bence neden yapmıyor kağıtta kontrol sahibi olanların aç gözlülüğü yüzüne %5 çetesi çok kazanacak diye bizler son lota kadar verelim bakın nasıl yapıyor.

Sayın zigana diğer bi konuda zmaanında yünsa nın tahta kontrolünü satıştan önce sa holding derin hisseye vermişti.. o zamanda yaşanılanları hatırlıyoruz.. bunlar gibi çok örnek verebilirim size

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 70/169 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •