Sayfa 705/837 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 6695 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. şirkette sıkıntı yok tahtacıda varçıkmak isteyenini donunu alıp cıkartıyor tahtadan ne var bu kadar basıcak...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    şirkette sıkıntı yok tahtacıda varçıkmak isteyenini donunu alıp cıkartıyor tahtadan ne var bu kadar basıcak...
    Bu kadar basmayınca fanilaya kadar alabiliyor, don kalıyor herhalde.

3. Üç beş milyon tl'lik ihaleler için bile kap atan bir şirket neden bugünlerde hiçbir sorunumuz yok işlerimiz yolunda çalışmalarımız devam ediyor diye bir kap atmıyor bunu da düşünmek lazım.
    Boru değil tepeden %50 düştü şirket. Çok ayıp ettiler

4. gesan özelinde düşüşün fazla olması primli ve sığ olması endeks deki hisselerde zirvelerden yarıya gelmiş durumda 180 lere gelmişti deprem sonrası 45 tl umarım oralar son olur gesan da en büyük hata bizde stratejin olacak sabır ama bir yere kadar çek kazancını başka yerde değerlendir yine de %30 malda yakalandım izlememek en güzeli

%50 geri gelmişiz ayı gibi para aldılar halka arzdan patronlar ama bir kendilerine hisse almıyorlar.. yazık şurada girin devreye ya
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    %50 geri gelmişiz ayı gibi para aldılar halka arzdan patronlar ama bir kendilerine hisse almıyorlar.. yazık şurada girin devreye ya
    burdan almazlar zaten adamlar 250 lerden sattılar 60 tl den öldüm fiyata gelmeden kimse almaz ancak ky ahını alırlar

eupwr giderse bunuda peşine sürükler (kalan gesanın 2/3 ünü eupwr yaptım )seçim sonrası düzelir umarım ortalık karışık ya kol keseceğiz (ben sabredecem) yada seyretmeyeceğiz ytd..

7. Arkadaşlar çok düştü haklısınız ama sene sonu ciroyu karlılığı hesaplayın, gerisi boş, kısa vadede ne olacağı belli olmuyo görüntüde olduğu gibi tepeden yüzde 50 düşebiliyo, ben kendi adıma sabredeceğim, iş yaptıkça yatırımlar bittikçe güzelleşen, büyüyen şirkette her türlü oyun dönebilir, psikolojiye yenilmeyen para kazanacaktır. Ytd.

8. Para kazanmaktan geçtik de zararı azaltabilsek. O da zor görünüyor.

Sayfa 705/837 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •