Sayfa 71/734 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 5867 madde; 561 - 568 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Kapanış seansı derinlik

Ek 8542

3.57 TL fiyattaki 104.781 lotun anlamı: yüksek fiyattan sattığım malları bu fiyattan yerine koymaya hazır ve nazırım.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece, yatırım yapılan hisse ile ilgili kişisel görüş ve tahminler açıklanmıştır. Bu tarz yorum ve tahminlerde; esas olanın yanılma, istisna olan durumun ise haklı çıkma olduğu hiç akıldan çıkarılmamalı ve bu kişisel görüş ve tahminler asla bu hisse senedi için verilmiş bir al - sat veya tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

2. Bütün hisselerde kapanışta alış tarafını doldururlar genelde bize has bir durum değil bir
    İşarette değil elbette. Ayrıca vakko kredili alınabiliyor mu? Ben alamıyorum mesela globalden gedikden.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. maf olduk cok zarar ettık bu hafta dusus haftası heralde nedersınız

4. Ferİt Şahengİ severİm İyİ adamdir pardon yanliŞ yere yazdim galİba Şİrkete o ortak olacak deĞİl ya yatirim batirim tavsİyesİ deĞİl aman ha ytd

5. İlgilisine günlük aracı kurum dağılımı ve ilk 5 aracı kurum itibariyle takas bilgisi:

Ek 8559

6.  Alıntı Originally Posted by karaca10 Yazıyı Oku
    maf olduk cok zarar ettık bu hafta dusus haftası heralde nedersınız
    Bu gün borsa; Kuzey Irak'ta 25 Eylül'de yapılması planlanan referandumun yaratacağı olası komplikasyonları ve Türkiye'nin bu bölgeye müdahale etmesi ihtimalini abartılı bir şekilde fiyatladı. Kanaatimce; son bir yıl içinde ya da yakın zamanda çok ciddi oranda prim yapan hisseler ve bu bağlamda Vakko'da düşüş oranının görece yüksek olması da zaten yüksek oranda karlı pozisyonda olanların riskten kaçış amaçlı satışlarından kaynaklandı.

Bu arada siz ne yaparsınız bilmem ve de karışmam ama, ben zaman zaman al-sat ya da sat-al yapsam bile, en azından şirketin 2017 / 9 aylık konsolide mali tabloları yayınlanıncaya kadar bu hisseyle yakından ilgileneceğim. ( Tabii borsadan tamamen çıkmamı gerektiren majör bir sorun gündeme oturmamış ise)

Yatırım tavsiyesi değil kişisel kanaat açıklamasıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by tibaren Yazıyı Oku
    Bütün hisselerde kapanışta alış tarafını doldururlar genelde bize has bir durum değil bir
    İşarette değil elbette. Ayrıca vakko kredili alınabiliyor mu? Ben alamıyorum mesela globalden

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    http://www.borsaistanbul.com/urunler...ve-aciga-satis

A grubu hisseler kredili işleme konu olabiliyor. Vakko'da A grubu hisse olduğuna göre...
    Tabii bazı aracı kurumlar, kendi inisyatifleri ve risk değerlendirmeleri neticesinde Vakko'yu yüksek risk grubuna sokup kredi kullandırtmıyor olabilir mi ? Onu da çalıştığınız aracı kuruma sormalısınız.

8. Ortada uluslar arası hukuka uygun bir savaş nedeni (casus belli) yok iken ve Türkiye'nin Kuzey Irak yönetimine sadece gözdağı vermekten öteye geçemeyeceği de belli iken panikleyen, abartan ve bana dünkü alımlarıma ilaveten mal alma fırsatı tanıyan Vakko yatırımcılarına içten teşekkürlerimi sunuyorum.

https://www.turkcebilgi.com/casus_belli

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece, yatırım yapılan hisse ile ilgili kişisel görüş ve tahminler açıklanmıştır. Bu tarz yorum ve tahminlerde; esas olanın yanılma, istisna olan durumun ise haklı çıkma olduğu hiç akıldan çıkarılmamalı ve bu kişisel görüş ve tahminler asla bu hisse senedi için verilmiş bir al - sat veya tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

Sayfa 71/734 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •